Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek a férfi vagy a...

Szerintetek a férfi vagy a női wc a koszosabb általában?

Figyelt kérdés
2023. jan. 11. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Női. Egyetemen is azt tapasztalom hogy összevérzik az ülőkét. A betéteket szétdobálják. Egyszer beleléptem egy tisztasági betétbe és a cipőm talpára ragadt.

Plázákba le se húzzák a wct. Alap dolog hogy tiszta húgy még 20 centire is a wctől a padló. Tornásznak képzelik magukat, guggonak, szinte felmásznak a plafonra és onnan hugyoznak, csak ne érjen az úri seggük az ülőkéhez. Nem jut el az agyukig hogy az úri pitsájuk fröcsögte tele húggyal az egész helyet. Olyat is láttam már hogy szarral kikenték a falat.

2023. jan. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1: Aztakhurva.
2023. jan. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es melyik egyetem? :o


Nálunk szerencsére nagy tisztaság van, szerintem a fiúba is.


De közmosdóknál a férfit mondanám, mert még ha te nőként lepisiled az ülőkét, akkor csak letörlöd (én leszoktam), a férfiak nem fogják ezt megtenni a padlóval, csempével stb.


Plusz nőknél fontosabb a higiénia betét és tamponcsere esetén, eleve azután nem hagyunk diszóólt, elképzelni nem tudom az egyes tapasztalatait...:(

2023. jan. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Mivel nem szoktam bejarkalni a masikba, nem tudom mihez viszonyitani. Otthon egy wc van,mindenki ugyel a tisztasagra.
2023. jan. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3

A véreskedést többnyire a Miskolci Egyetemen, Eü karon tapasztaltam.

A betét szétdobálást Egerben az Eszterházy Károly egyetemen

2023. jan. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
eü karon, na szép... ez borzasztó
2023. jan. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xp ali ***** válasza:
A női. Ott eleve kevesebb wc/fő, a pasik többsége piszoárt használ, tehát az ajtós wc-k ritkábban használtak. Sztem mind2 nemben uannyi a vadparaszt, tehát uakkora eséllyel szrják össze pl az ülőkét. De a ffiak nem véreznek össze semmit.
2023. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetemen, ahol arabok vannak szokott a legjobb lenni... Látszik a szar, budipapír sehol...
2023. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!