Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik férfiaknak (is) való...

Létezik férfiaknak (is) való intimflóra, vagy valamilyen probiotikum ami segít a pénisz természetes állapotának viaszállításában? Vagy használhatok nőknek valót?

Figyelt kérdés

Gombás fertőzésre kaptam krémet, ami el is múlt, viszont nagyon kiszáradt a bőröm. Ha nem hidratálom folyamatosan, akkor le tapad a fityma a makkra. Kéne rá valami védő filmréteg. Valószínűleg a krém amit kaptam, a gombán kívül a péniszem élőflóráját, jótékony baktériumait is kiirtotta/megritkította…


Ilyesmi készítmény nincs olyan ami férfiaknak (is) jó?


[link]


Vagy pl. ez szájon át alkalmazandó és az emésztőcsatornán keresztül jut a hüvelybe:


[link]



2023. jan. 11. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A gomba ölők úgy fejtik ki hatásukat,hogy kiszáritják a bőrt .A gombák a nyírkos sötét helyeket kedvelik.
2023. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen, de a gomba már elmúlt.


Most az kellene, hogy ne legyen kiszáradva…

2023. jan. 11. 15:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Neogranormon, bepanthen stb.
2023. jan. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Milyen intimflórát szeretnél? Hova? Miért? Ez csak bőr. Egy hüvely falának felépítése egész más.

Egy sima testápoló elég.

2023. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4.


Nem csak bőr hanem nyálkahártya, ami tele van nem csak rosszindulatú baktériumokkal, élőflórával… A gomba ellenes szerek pedig nem csak a gombát irtották ki, hanem mást is és a nyálkahártyát is roncsolták.


Egyébként erről van egy egész subreddit, képekkel és általános probléma… Sokan joghurtot kennek rá jobb hijján és állítólag valamennyi idő után segít is, de én nem ilyen házi módszert szeretnék, hanem olyat amit erre találtak ki.

2023. jan. 12. 23:40
 6/12 A kérdező kommentje:
Mármint az az általános probléma, hogy a pénisz élővilágát tönkreteszik a gomba ellenes szerek, a gomba mellett mást is elpusztítanak… Ezért használatuk után például szmegma sem termelődik sokaknak.
2023. jan. 12. 23:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedvező körülményeket teremtesz a jó mikroorganizmusoknak és türelmesen vársz. (Erre tud adni kenőcsöt/tanácsot az orvos/gyógyszerész.) A gyógyszerek amúgy nem egyformán koncentrálódnak a különféle szövetekben, így egy átlagos antibiotikum a bőrről nem szedi le a mikroorganizmusokat (nem lehet elspórolni a kézmosást és a zuhanyzást).
2023. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál és semmi ilyen tanácsot nem adott… Azt közben netes fórumokról megtudtam, TILOS bármilyen tusfürdőt vagy intim mosakodót használni a péniszem ilyenkor, csak tiszta vízzel szabad mosakodni (ott).
2023. jan. 13. 22:05
 9/12 A kérdező kommentje:
Legalábbis többszázan írják, hogy a tusfürdők hatására nagyon elhúzódik a dolog
2023. jan. 13. 22:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Tartsd a fitymát hátrahúzva és keress bőrbarát hidratáló márkát.
2023. jan. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!