Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kis mobilis csomók a péniszen...

Kis mobilis csomók a péniszen a bőr alatt, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy ideje elkezdtek kijönni. Merev állapotban nem látszik és voltam vele urológusnál aki azt mondta, nem kell aggódni és valószínűleg zsírcsomók. Azt mondta, ha akarok menjek el bőrgyógyászatra. Oda viszont csak egy hónapra kaptam időpontot, amire végül nem tudtam elmenni. A barátnőmnek egyébként valami fertőzése volt és viszketett neki egy ideig. Viszont, mindent kizárólag csak óvszerben csinálunk. Érdemes elmenni bőr és nemibeteg gondozóba? Naggyon kínosnak érzem. Olyan, mintha szép lassan egyre több lenne de néhány meg eltűnne vagy nagyon összemenne. Egyébként rengeteg húst eszek és, amint látszik is, kissé hipohonder is vagyok.

2023. jan. 15. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Szia! Lehet gomba is! Jobb ha elmész egy Bôrgyògyàszhoz! Ne halogassd!
2023. jan. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Kis mobilis csomók a péniszen a bőr alatt, mi lehet ez?"


Jól mondta az urológus, valószínűleg tényleg csak zsírcsomók. Én is erre tippeltem volna ápolónőként.


Mivel aggódsz, javaslom menj el bőrgyógyászatra, vagy bőr, és nemibeteg gondozóba.


Egyébként a mobilis csomók NEM gombák, a Sherry 3000 rosszul tudja.

2023. jan. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha csak a látványa miatt okoz gondot,nem kell vele foglalkozni.

Kis faggyú csomók lehetnek,megjelennek,aztán fel is szívónak.

2023. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vazelin injektálók szoktak panaszkodni ilyesmikről.
2023. jan. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Sztem kéne hinni az uromókusnak. Több kukit meg prosztatát fogott, mint te kilincset. Aki a gombát írta, az meg egy b@rom, már bocs.
2023. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!