Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Piros a bőr alatt a péniszem és piros foltok vannak a makkomon és mintha hámlana. Ez elmúlik? Vagy mi lehet? Kihez, hova forduljak? Vagy valami tipp rá?

A barátnőm felfázott.. és úgy volt nemi kapcsolatunk (szex nem) csak össze ért a két nemiszerv most mint írtam piros a bőr alatt a péniszem és a makkomon piros foltok vannak és mintha hámlana..vagy nem tudom

Első nap kicsit irritációt éreztem mostmár semmit se érzek csak olyan mint írtam (3 napja ilyen) szűz vagyok még és barátnőm is az..nem volt előzzőleg nemi életünk.

Keress kérdéseket hasonló témákban: pénisz, nemi betegség, betegség, felfázás, hámlás, makk, hímvessző

márc. 6. 17:49  Privát üzenet  

A válaszok
Gombának hangzik. Kenegesd Canestennel

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 6. 19:52 Privát üzenet
Szerintem is gomba,canesten krém jó rá,reggel és esete kend be és külön törölközővel töröld a nemi szerved meg fürdés után,a tovább fertőzés elkerülés miatt.Ha 2 hét alatt nincs javulás akkor viszont urológus vagy bőr és nemi beteg gondozóba menj el.(előbbihez beutaló nem kell,hamarabb be lehet jutni,utóbbihoz sajna igen)

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 9. 19:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van az orrom tövében egy kis égési sérülés, véletlenül egy gyufat oda nyomtam és nem látszik hogy seb lenne csak egy piros folt, valaki valami tipp eltüntetni?
Vízilabdás vagyok és rendszeresen borotválom a honaljamat. Borotvhabbal. Ez így jó? Mert néha tele van piros foltokkal+nemi szerv borotválására tipp?
Apró viszkető kiütések tipp?
Az ujjbegyem be van dagadva, elég piros, lüktet és fáj. Menjek vele orvoshoz vagy vmi tipp hogy elmúljon?
A combomon és a karomon ilyen piros voltok vannak, és a combomon nagyon viszket és fáj is amikor surlódik ahogy lépek a farmerban. Tipp, hogy mi lehet ez? Ja igen és még szúros is a bőröm.
SOS Kinyomkodtam a miteszereimet az arcomon és most persze kicsi piros duzzadt pöttyök vannak rajta. Mit csináljak hogy elmúljon, van valami bőrnyugató tipp erre?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!