Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros a bőr alatt a péniszem...

Piros a bőr alatt a péniszem és piros foltok vannak a makkomon és mintha hámlana. Ez elmúlik? Vagy mi lehet? Kihez, hova forduljak? Vagy valami tipp rá?

Figyelt kérdés

A barátnőm felfázott.. és úgy volt nemi kapcsolatunk (szex nem) csak össze ért a két nemiszerv most mint írtam piros a bőr alatt a péniszem és a makkomon piros foltok vannak és mintha hámlana..vagy nem tudom

Első nap kicsit irritációt éreztem mostmár semmit se érzek csak olyan mint írtam (3 napja ilyen) szűz vagyok még és barátnőm is az..nem volt előzzőleg nemi életünk.



2019. márc. 6. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Gombának hangzik. Kenegesd Canestennel
2019. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is gomba,canesten krém jó rá,reggel és esete kend be és külön törölközővel töröld a nemi szerved meg fürdés után,a tovább fertőzés elkerülés miatt.Ha 2 hét alatt nincs javulás akkor viszont urológus vagy bőr és nemi beteg gondozóba menj el.(előbbihez beutaló nem kell,hamarabb be lehet jutni,utóbbihoz sajna igen)
2019. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!