Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha egy gyerek kap kemoterápiát...

Ha egy gyerek kap kemoterápiát, akkor elveszti ő is a nemzőképességet?

Figyelt kérdés

2023. jan. 18. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis.
2023. jan. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
nem, de azért nagy eséllyel úgysem éri meg a nemzőképes kort sajnos.
2023. jan. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
#2: ezt egy kicsit pontosítsd, miért is nem éri meg? Én is megéltem és sokan mások is, meddő sem vagyok. Nekem jobb a spermaképem, mint sok olyannak, akik sosem kaptak ilyen kezeléseket. Gyerekkori leukémia pl. időben felfedezve nagyon jól gyógyítható.
2023. jan. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3: mondom nagy eséllyel.

Nem azt irtam, hogy biztos nem éri meg.

Nekem is van ismerősöm aki leukémiás volt gyerekkorában. Ha időben elkapják, az jó eséllyel gyógyítható.

De ugye kemót szokás adni a daganatokra is, aminél már baromi magas a kiújulás esélye, és másodikra már nem szokott idő lenni a kezelésre...

2023. jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
#4:nem írtál rosszat, csak nem mindegy milyen betegségről beszélünk. Egyébként érdekes kérdés, mert ugye kisgyerekkorban nem nemzőképes, mégis lehet hatása később erre a kezeléseknek, mumpsznak is akár.
2023. jan. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A férjem 11 éves korában kemot kapott.azoospermia a diagnózis.

Agydaganata volt.

2023. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!