Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hetente 3-4 alkalommal végzek...

Hetente 3-4 alkalommal végzek beöntést, mert csak így érzem igazán tisztának magam. Ez egészséges, vagy káros?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 09:32
1 2
 11/13 anonim válasza:

Kedves válaszolók!

A beöntés abszolút nem káros. Én körülbelül két éve beteg lettem, és betegségemre olyan gyógyszert kell szednem, ami iszonytató hasmenést okozott. Kétségbe voltam esve, mert nem volt választásom, vagy meghalni, vagy a gyógyszer. Az orvosom javasolta a heti 3-4 beöntést, és azóta rendeződött a székletem. Aki nem próbálta, az nem tudja milyen jó érzés, mennyire tisztának érzi utána az ember magát. A gyakori beöntés nem okozza azt, hogy már nem tud az ember nélküle székelni. Én minden reggel azóta is magamtól ürítek, csak utána jön a beöntés. }e haragudjatok, de nem ismerve a dolgot, félve az újdonságtól össze-vissza riogatjátok az embereket. Nekem a beöntés életmentő volt és még ma is az, javaslom mindenkinek, és szerintem nem orvosi eset az aki ezzel él, akár egészségügyi dolog miatt, vagy akár csak azért, mert élvezi, hogy kívül, belül tiszta lesz.

2009. nov. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
jezusom.. hat ez valami nagyon gaz. beöntes.. irja mar meg nekem valaki aki erzi h tiszta a bele... ez valami beteges dolog. es megis feldugod magadnak a slaggot a kertvegeben ejfelkor nyögsz egyed es vihoraszol?! jo isten, ember, ORVOS!
2010. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek más, van akinek egészséges s van akinek nem. Ki, hogy érzi s tapasztalja. Valamikor természetes dolog volt, sőt szinte minden fűrdőszobában vagy wcben ott lógott kampóra felakasztva egy egy zománcozott beöntő kanna vagy gumi irrigátor, hogy szűkség esetén bárki használhassa a családban. Ez a bevált jó szokás nálam még a mai nap is tart. Mindenkinek egészségére!
2016. nov. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!