Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fáj a lágyékom?

Mitől fáj a lágyékom?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja már, hogy néha néha tompa fajdalmat érzek a lágyék mindkét oldalán, néha a heréimben is érzek fájdalmat illetve mindket oldalt a combto izmai is fájnak nyomasra.


Az interneten összeolvastam már mindent. Eloszor a hererákkal találtam szembe magam. Tobbszor atvizsgaltam a hereimet es egyiken sincs fajdalmatlan csomo, egyik sincs megnagyobbodva (meg vonalzoval is lemertem, es mind a ketto kb 5-5cm).


Gondolok lágyéksérve, hiszen mindket oldalt tapasztalhato a bor alatt egy egeszen a herezacskoig lenyulo dudor. Egyenlore a bor alol nem turemkedik ki.


Herevisszerem az viszont van.

Az utobbi idoben felszedtem magamra 6kg es inkabb ülő eletmodot folytatok.


Valaki aki tud ép segitő valaszt adni azt nagyon megkoszonnem.


23 eves ferfi vagyok. A testalkatom pedig magas es vekony.


Anyumnak emlitettem, hiszen egeszsegugyben dolgozik, de o csak annyit mondott hogy nem komoly, neki is neha szokott fajdalma lenni a lagyekaban.



2023. jan. 20. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet kisugárzó fájdalom, akár csípőizület vagy ileosacralis izület tájáról.
2023. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szoval akkor semmi ilyen rak meg ilyenek amit az internet irt?
2023. jan. 20. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán a hereviszértől.
2023. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet prosztata probléma is. Nekem a prosztatagyulladás első tünetei a here- és gát fájdalom volt. Szerintem keress fel egy urológust, aki megvizsgál.
2023. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" egyiken sincs fajdalmatlan csomo,"

Tudod te ez mit jelent???

2023. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hogy?
2023. jan. 21. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!