Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kakilás után miért marad...

Kakilás után miért marad olyan a fenekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!kb.fél éve vettem észre,hogy miután elvégeztem a dolgokat és kitöröltem a fenekemet néhány perccel később már éreztem,hogy csíp.Miután újra kitöröltem láttam,hogy tiszta olyan még.Aztán megint kitöröltem,megint kimostam és ugyanúgy csípett és éreztem,hogy olyan.Aztán 1-2 hónapra elmúlt,de néhány hete újra ezt tapasztaltam.Hiába törlöm ki és mosom ki teljesen,néhány perc múlva már csíp egészen más napig.Mitol lehet ez?Nagyon rossz érzés...
2023. jan. 23. 18:44
 1/9 A kérdező kommentje:
18F és köszi előre is!
2023. jan. 23. 18:44
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Használj nedves törlőkendőt is. Biztos, hogy kijön minden teljesen? Lehet marad bent kicsi, ami kiszivárog.
2023. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az étkezésnek ill. a béltartalomban levő bélflórának, esetleg valamilyen bélhurutnak következtében a bélfal nem választ el megfelelő mennyiségű nyálkát, ami bevonja, körülveszi a béltartalmat, akkor az hajlamos nyomokban megmaradni az ánusz ráncaiban, ahol a bélbaktériumok elkezdik megtámadni a nyálkahártyát (csípő, égető érzés). Valójában ilyen célra találták ki a bidét ill. a nedves törlőkendőt. Tarts otthon Reparon kenőcsöt és ha a kellemetlen érzés fellép, akkor picit kenj rá az ánuszodra. A benne levő fenol (karbolsav) elöli a bélbaktériumokat, nem jelentkezik a kellemetlen érzés.
2023. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3: Hú, de rég hallottam már a karbolsav kifejezést! Azok a szép egyetemi évek
2023. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönök minden segítséget,főleg neked 3-as! Megpróbálom a nedves törlőkendőt!
2023. jan. 23. 19:24
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Anyukádat kérd meg tanítsa meg hogyan kell kimosni a fenekedet. Alap dolog nagy wc után zuhannyal átöblítjük. Istenem mennyi ember nincs tisztába az alap higiéniával. Na ezért mosok kezet mindent kilincs után is.
2023. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És én pont ezt csinálom,ha figyelmesen elolvastad volna,amit írtam(a szövegértés is alap dolog)...
2023. jan. 23. 19:37
 8/9 A kérdező kommentje:
Ahogy a helyesírás is!!!
2023. jan. 23. 19:39
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is gyakran volt ez problémám. A nedves törlőkendő valóban segít, ha éppen nincs időd vagy lehetőséged gyorsan zuhannyal kimosni.


Azóta mióta rendszeresen borotválom a szőrt arról a területről, egyszer sem volt ilyen gond. A végbélnyílás érzékeny terület, tehát mindig tisztán kell tartani, ami könnyebb, ha nincs ott a hosszú szőr. A szőrszálakból nagyon nehéz kitörölni, még kimosni is.

2023. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!