Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a péniszemen?

Mi lehet ez a péniszemen?

Figyelt kérdés

Vasárnap este vettem észre a péniszemen, magán a bőrön kettő bőrkinövést, az egyik nagyon apró a másik kicsit nagyobb. Egymástól úgy 3 mm-re helyezkednek el.


Az az érdekes, hogy vasárnap délután borotváltam ott le a szőrzetet, aztán barátnőmmel folytattunk egy pár aktust es utána rogton este ki is jott.


Előtte soha nem volt ott semmi.

Illetve nem terjed sehova, sehol mashol nem jelentek meg ezekre hasonlító bőrkinővések.


Kenem arcszesszel es tegnap vettem észre hogy a kinövés legfelso retege hámlik.


Mi lehet ez? HPV okozta vírusos szemölcs, vagy csak egy egyszerű bőrkinövés borotválkozás okozta irritácio miatt?



2023. febr. 2. 07:29
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
88%
HPV ennyitől ennyi idő alatt nem jön ki, ez inkább a borotválkozás miatti hámsérülés, esetleg szőrtüsző gyulladás lehet, plusz mivel sérült hámréteg volt és utána szex, a testnedvek miatt lehet ilyen probléma.
2023. febr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez csak a borotvalas utáni bőr irritáció!Bepanthen kenőcs használat és majd magától elmulik!
2023. febr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!