Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2 hete észrevettem hogy a...

2 hete észrevettem hogy a makkomnak a közepén egy csíkban piros és olyan mintha valami ki ette volna kicsit úgymond rücskös és érintésre érzékeny, kissé fájdalmas, a makkom többi része is érzékeny de ezen a területen különösképpen. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Volt mutatva 2 orvosnak is háziorvosnak és urológusnak is mind a 2 mást mondott. A házi orvos azt mondta hogy sokáig áztatom és érzékeny lehet a tusfürdőre és tusfürdő váltásra és azt mondta kenjem bepanthennel. Az urológus pedig azt mondta semmi baja nincs és kamillázzam és kenjem bethadinnel de hozzátette nem gombás eredetű. Jelenleg ott tartok hogy mindent kipróbáltam 3 féle krémet is kipróbáltam egyikkel se lett jobb. Már nem tudom mit érdemes csinálni kinek mutassam még meg hogy segítsen. Egyébként azt se tudom mitől jött ki amikor szexuális együttlétem sem volt. Tanácstalan vagyok

2023. febr. 3. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ár/arány/mennyiségben ez a legjobb, és gyulladáscsökkentő is (a Balea márka a DM saját márkája), kifejezetten jó intim testrészre, nem irritál, vagy hasonló:


[link]

2023. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Keress egy másik orvost, bőr- és nemibeteg gondozóban lehet előbb megtalálják mi a baj.
2023. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel az urológus több nemiszervet látott, mint a gyakorisok összessége együtt, ezért fogadd el az ő véleményét. Mindenkinek egyéni nemiszerve van, a tiéd a normál nemiszerv egyik megjelenési változata.
2023. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!