Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet ilyen szaga?

Mitől lehet ilyen szaga?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy orgazmus után büdös szava van a makkomnak. Nem vagyok körülmetélve, rendszeresen és alaposan tisztálkodom. Többször voltam bőrgyógyásznál szerinte semmi baja a bőrömnek, nincs fertőzésem. Mégis ernyedt állapotban nagyon enyhe piros folt van a makkom felső részén, merevedéskor az egész makkom piros és van ez a szag is. Barátnőm jelenleg nincs ezért tapasztalataim csak maszturbálás utáni megfigyelésen alapulnak. Csak maszturbálás után érzek minimális égést ami egyszer van egyszer nincs aztán teljesen elmúlik, de a szag van hogy két napig is megmarad. Sok gombaellenes krémet és gyulladáscsökkentőt használtam már, sok gyógyszert beszedtem, de hiába. Tudom keressek másik dokit…

Én leginkább személyes tapasztalatokra lennék kiváncsi. Volt már hasonló valakinek? Ha igen akkor mi segített neki? Frusztráló mert alakul egy csajjal, de hát ki akarna büdös farkú palit :D



2023. febr. 4. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A normális nemiszerv nyálkahártyán vajsavas erjesztést folytató mikroorganizmusok vannak. A vajsav büdös (hogy ki milyen koncentrációban érzi büdösnek, az egyéni megítélés kérdése), viszont véd a kórokozó baktériumok ellen.
2023. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%
Ne hokizz állandóan.
2023. febr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!