Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gimnáziumban 12.-es orvosi...

Gimnáziumban 12.-es orvosi vizsgálaton az alsónadrágot is le kellett tolni, a vizsgálat után urológiára irányítottak. A szüleimnek nem merek szólni, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 10. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

El tudsz menni egyedül.

De feltételezem tizenkettedikesként nagyfiúnak tartod már magad - akkor meg nem kéne anyutól-aputól tartani...

2023. febr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Miért nem mersz szólni a szüleidnek?

Azt tudod csinálni, hogy elmész oda, ahová irányítottak. Adtak beutalót, vagy hogyan kell intézned?

Egyébként természetesen el tudsz mindent intézni úgy is, hogy nem szólsz a szüleidnek, de elképzelni sem tudom, miért ne lehetne.

2023. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen van, hogy urológiai alapvizsgálatot is végeznek iskolai orvosin? Nekünk anno sose volt.
2023. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
de mi a baj?
2023. febr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Az alap vizsgálatok után hátrahúzta a bőrt, ami nehezebben ment és kicsit fájt, emiatt kaptam beutalót.

Nagyon kellemetlen volt, és nem szeretném másnak mutogatni, pláne nem egy beavatkozást.

2023. febr. 10. 14:40
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Miért írsz ki minden nap ilyen kérdéseket hogy iskolai vizsgálaton lekellett tolni a gatyát? Mindenki tudja hogy nem kell és 12.ben nincs is már vizsgálat
2023. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Felételezem, ha volt ilyen vizsgálat akkor azért küldtek az urológiára mert a fitymádat nem lehetett megfelelően hátra húzni. Ezt azért 18 évesen neked is tudni kelett volna. Vagy hol voltak a szüleid 12-14 éves korodig? A szülő felelős a gyermeke egészségéért. A fiúk fitymája is ide tartozik.
2023. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

12-ben általában már elmúlnak 18 évesek, tehát nem kell beavatnod a szüleidet. Én megértem, hogy kellemetlen neked erről velük beszélni. Ettől függetlenül ha jó a kapcsolatotok, akkor biztosan segítenek.


Szóval elmész az urológiára, megvizsgálnak és javasolnak valamit. A fityma letapadást lehet, hogy egy sima felrántással meg is oldja. Kicsit fáj, pár napig kellemetlen.


Egy kérdés: Te hogy-hogy nem vetted észre, hogy gond van? Fürdésnél vagy maszturbálásnál nem tűnt fel, hogy valami nincs rendben?

2023. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez is egy kamukérdés.

Nálunk volt ilyen vizsgálat, de nem ám 12. évben, hanem 8-ban! Amikor az általános vége felé jártunk, tavasz végén.

Akkor lenne is értelme. 18 éves korban már semmi.

2023. febr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
86%
Nekünk egyszer volt általánosban ilyen talán 5-6 osztályban. De később 10.ben gimiben is volt, szóval kitudja. Nagyon iskolán múlló dolog.
2023. ápr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!