Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gimnáziumban 12.-es orvosi...

Gimnáziumban 12.-es orvosi vizsgálaton az alsónadrágot is le kellett tolni, a vizsgálat után urológiára irányítottak. A szüleimnek nem merek szólni, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 10. 13:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kinél a TB-kártyád?
2023. ápr. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
74%
Tudom nem egyszerű, de szerintem fejben lépj túl azon, hogy kinek hogy mondod el és igen el kell menni orvoshoz. Amugy pozitív dolog hogy volt ilyen vizsgálat és legalább kiderült (pl. nekem nem volt). Első körben menj el vizsgálatra magadtól, urológus dokik egész nap pöcsöket nézegetnek úgyhogy egyik sem fog meglepődni tőled. Megvizsgálja, hogy mennyire vagy szűkületes. Ennek eredményével meg tovább lehet menni. Vizsgálatról lesz papírod, azt lehet szülőknek mutogatni. A leírásodból feltételezem, hogy ha vizsgálatkor petyhüdten is szűk volt, akkor mereven még rosszabb (vagy rosszabb lesz attól függően, hogy hol tartasz az érésben) és akár nagyobb gond is lehet szűkületből. Ha doki azt mondja , hogy szerinte metélés szükséges akkor javaslom minél előbb ess túl beavatkozáson, mert 1. később sem fog javulni sajnos a helyzet és csak gondot fog neked okozni, ha már lesz barátnőd/barátod, 2. még fejlődőben vagy, könnyebben regenerálódsz, bőr jobban alkalmazkodik szebb lesz a eredmény hosszabbtávon...
2023. ápr. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!