Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után pár nappal...

Körülmetélés után pár nappal ez normális?

Figyelt kérdés

pár órája vizelésnél tűnt fel hogy szivárog a vér a péniszemből. Ezt követően fertőtlenítettem és bekötöttem. Jelenleg kb egy 50 ft-os méretű átvérzés van a féknél. 4 napja volt körülmetélésem, tegnap reggel is arra ébredtem hogy véres az alsóm, de az kisebb mértékű vérzés volt csak.

Érdekes, hogy nem fáj és nem is feszül.



2023. febr. 10. 16:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
27%
Kellett neked ilyeneket csinálni. Mit zavart az a kis bőrdarab?
2023. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Előfordul,a seb tisztítsa önmagát.
2023. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
talán mert képtelen voltam használni, mivel rövid volt a fékem és relativ phismosisom volt.. 🙄
2023. febr. 10. 16:50
 4/11 gabcsi ***** válasza:
90%
A kötést cserélni kell. Gézlap és Betadin menjen rá, aztán betekerni. Alvadt vérről nehezen jön le, de szépen lassan le lehet venni.
2023. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha beleragad a géz,kamilla teában kell leáztatni.
2023. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Elég lett volna egy fekvagas , realativot megoldja ha rendesen kivered.

Mielőbbi jobbulást minden esetre

2023. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az is lett volna, csak én jobbnak láttam ha rákérdezek a metélésre. Így legalább remélhetőleg semmilyen gondom nem lesz majd később sem vele, az meg nem 100% hogy a sok rezsitől megoldódott volna a probléma..
2023. febr. 11. 12:42
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

De igen tapasztalatok és tények igazolják persze azért normalisan kell kiverni nem csak épp

Lényeg ha nem javul menj vissza

2023. febr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
A fitymafékes rész mindig nehezen gyógyul. Nekem orvosi mézet (manuka) kellett rákennem, mert a magas cukortartalom megöli a baktériumokat. Ha valaha valaki azt mondta, hogy egyszer a farkamat mézzel kenegettem, hát nem hittem volna.
2023. febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Csiß ***** válasza:
100%
Nekem is vérzett még kb 4-5 nap múlva is. Mára ez teljesen megszúnt. Véleményem szerint jól csináltad, hogy fertőtlenítetted és bekötötted, én is így jártam el. :)
2023. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!