Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után 5 nappal...

Ati1010 kérdése:

Körülmetélés után 5 nappal normálisak a következö tünetek?

Figyelt kérdés

-Bevan dagadva ugyanugy mint az elsö napon


-lógó (normális) állapotában nembirom hagyni mert elkezd feszülni.


- 5 napja gyakorlatilag fekvö beteg vagyok mert mást nemtudok csinálni.


Tehát ezek normális tünetek, vagy valami probléma van?



2012. márc. 2. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csináltak és teljesen normális.Ne zavarjon hogy fekvő beteg vagy még pár napig az leszel és nehezebben fogsz járni mert zavarni fog hogy hozzá ér bármi is de meg fogod szokni.Írtad hogy be van dagadva az valamennyire ott is fog maradni persze nem úgy mint most de látszani fog.Ja amúgy ne feszegesd mert az tényleg nem tesz jót neki be fog az is gyógyulni csak idő kell neki 5 nap alatt azért nem gyógyul be kb 2 hét után tudsz majd úgy járkálni hogy azért zavar rendesen de azért meg tudsz csinálni dolgokat.

Persze lehet hogy hamarabb én negyedikes voltam mikor műtöttek ezzel tehát az se ma volt(négy éve)de azért emlékszem.

2012. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, semmi baj. Nekem nem ment sokkal lejjebb a dagadás, csak, hogy örülj. :D Feszülésre nem emlékszem, de én is csak feküdtem. Próbálj kikapcsolódni, tv-zz, internetezz, pihenj. :)
2012. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jolvan:)) köszi , igymár nyugodtabb vagyok. Azthittem valami nem stimmel. eddig 1 hetet voltam otthon, nemsokat javult. Még 1 hét alatt fog gyógyulni? Mert már muszály mennem suliba.
2012. márc. 3. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Ha még nagyon sokáig elhúzódnak fordulj orvoshoz.

2012. márc. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!