Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok melyiket választanátok?

Srácok melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Ha relatív fitymaszűkületetek lenne melyik opciót választanátok? A relatív szűkület azt jelenti hogy merevedéskor nem tudod hátrahúzni a fitymát mert szűk, fáj és be is repedezhet.

Melyik opciót válsztanád?



2023. febr. 11. 18:15
A kérdező szavazást indított:
Körülmetélés
Maradjon meg, ha túl kellemetlen is
52 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Körülmetélés. Annak semmi értelme nincs, hogy szenvedsz szex közben. Kellemetlen dolog neked is, meg a nőnek is.


Aki azt jelölte hogy maradjon meg, ha túl kellemetlen is, az írja már meg az indokot, rohadt kíváncsi vagyok.

2023. febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
A masztis kissrácokon kívül mindenki a műtétet választaná. Csak azok nem tudják elképzelni hogy a masztin kívül is van élet, szexelni metélten is lehet de még hogyan.
2023. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom ki a 75%-os degenerált, de ne lepontozgass, hanem írd ide hogy miért vagy gyökér a használhatatlan pöcsöddel.
2023. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Már vannak egyéb megoldások is a metélésnél.
2023. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Endura ***** válasza:
82%
Nem biztos,hogy körül kell metélni.Vannak kevésbé drasztikus megoldások is.Nekem is fitymaszűkületem volt.27 éves koromban volt egy kisebb műtét helyi érzéstelenítéssel:a fityma felső részén ejtettek egy kb 1cm-es vágást és tökéletesen jó lett és nem lehet észrevenni.Azt mondta a doki,hogy ha gyógyulás után úgy érzem nem tökéletes,akkor még lehet jobban bemetszeni.Délelőtt műtötték,délután pedig már dolgoztam.
2023. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Egyértelműen a teljes körülmetélés a nyerő. Részlegessel fel fog gyűrődni a maradék a makk pereménél, majd a forma miatt hátracsúszik. Tehát vagy nyisszantsák le teljesen vagy semmit, mert ez a csiki-csuki van is - nincs is állapot miatt ne kelljen korrekcióra, azaz másodii körülmetélésre menned.
2023. febr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

5


Ez esetben nincs drasztikus vagy nem drasztikus megoldás, megcsinálni félig pont ugyanolyan mintha megcsinálnák teljesen, jól írta a 6-os válaszoló.


Ha mégsem jó, elmész ismét, ugyanaz a procedúra, a kis vágáshoz is érzésteleníteni kell, vérezni fog, stb.


Foghúzásnál is csak a fogad felét húzatod ki, hátha a másik fele majd nem fáj?

2023. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha türelmes vagy akkor a második mert a bőr idővel ki fog tágulni. Nekem 25 éves koromra lett tökéletes, előtte nem lehetett mereven hátrahúzni és sokszor berepedezett. Csak az választja a csonkítást akinek azonnali megoldás kell de én amondó vagyok, nem véletlen nőtt az oda, eszembe se jutott körülmetéltetni.
2023. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Csonkítás azért durva szó. A világon kb. 1 milliárd férfi van körülmetélve és mégis élvezik a szexet.
2023. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kozmacs válasza:
53%
Csonkítás: szoros értelemben végtag egy részének, tágabb értelemben a test egyik szervének eltávolítása vagy tevékenységének megszüntetése, minek következtében a szervezet többé már nem ép. Eszerint a körülmetélés igenis csonkítás. És az 1 milliárd férfitől kérdezd meg hogy saját akaratából történt a körülmetélése, vagy idióta vallási, orvosi, vagy "kultúrális" okokból választásuk nélkül levágták a fitymájukat.
2023. ápr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!