Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha orgazmusnal elszoritom a...

Ha orgazmusnal elszoritom a peniszem, es nem tud tavozni a cucc, annak lehet barmilyen hosszutavu negativ hatasa?

Figyelt kérdés
en egyebkent 19/f vagyok es kiskoromban csinaltam ezt (11 -13 evesen)
2009. okt. 3. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, okozhat gyulladást is, de ez nem valószínű.
2009. okt. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy az a cucc kiakar jönni, és te meg gátolod, hosszútávon bizony lehet belőle baj.

Nem hiába akar kijönni onnan. 1-1 alkalommal biztos nem lesz baj belőle, de hosszútávon ........

2009. okt. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
egyszer olvastam róla, hogy benne van a pakliban hogy ilyenkor rossz helyre megy vissza a cucc és ott komoly bajokat okozhat...úgy olvastam hogy ez valami xy-féle elszorítási technika...a PC izmokkal van kapcsolatban.Bocs de több tényleg nem jut eszembe:S
2009. okt. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én olyan 12 13 éves koromban csináltam ezt néhányszor, mert akkor még tapasztalatlan voltam, kellet az érzés, de nem akartam ''összekenni'' magam. De aztán rájöttem hogy ez így nem lesz jó, egy pár hét után abba is hagytam, és most nincs semmi gondom vele, de azért jobb ha leszoksz róla!

18 éves srác.

2009. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
21:58 nekem is ugyanez a helyzet, en is mar abbahagytam, de akkor legalabb ket evig folyamatosan csinaltam. viszont most semmi bajom.
2009. okt. 5. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!