Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha lenyírom nagyon rövidre a...

Ha lenyírom nagyon rövidre a hajam, valóban regenerálódik?

Figyelt kérdés
Pl nyáron levágom jó rövidre, akkor valóban megerősödne és regenerálódna a haj, vagy épp ellenkezőleg?

2023. febr. 13. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Szia! Inkàbb ugy fogalmaznàm, hogy jòt fog tenni neki,ezért jobban tud majd regeneràlòdni.
2023. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Nyilván szebb és erősebb, de szerintem ne vágd nagyon rövidre, mert a hajhagymáknak sem biztos hogy jót tenne. Amúgy mi a gond? Kopaszodás?
2023. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Manapság a fiúk nagyon rövidre vágatják. Hanem is kopaszra,tüsire .
2023. febr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom le írni azt a szót hogy legelenánodik kise tudom mondani az baj? Azért nem másoltam le mert így tudom kimondani de ciki.
2023. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
A károsodott hajat csak levágni lehet, és jó eséllyel egészségesebb nő ki helyette, az tény. De az is lehet, hogy rájössz, mennyivel jobb kopasznak lenni és úgy maradsz, ahogy én is voltam vele :D
2023. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
A tüsi undorító.
2023. febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Igaza van 6-os nak föleg ha nőröl van szó
2023. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#2-es, igen. Az egyik barátom még a nyáron full kopaszra levágta a haját, és sokkal másabb lett mint azelőtt, pozitív értelemben.
2023. febr. 13. 23:24
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Na most azt azért tisztázzuk, hogy a kinőtt haj, az károsodik a környezeti hatások miatt. Azzal ha levágatod, akkor a sérült hajrész kerül eltávolításra, de a haj töve megmarad. Ezért tűnik egészségesebbnek, mert nincs ott a sérült rész.
2023. febr. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14%
Ha kopaszodás, akkor tényleg jobb, ha tükörre leborotválod az egészet. Regenerálódni már biztosan nem fog, viszont a golyófej ezerszer jobban néz ki, mint a mikiegér homlok vagy a patkó alakban megmaradt haj.
2023. febr. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!