Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen fajta orvoshoz fordulja...

Milyen fajta orvoshoz forduljak ezzel? És amúgy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta egy kicsit gyulladt a makkom és ami zavaróbb, hogy nagyon ki van száradva. Semmilyen nedvességet nem termel…

Amikor merevedésem volt, utána sokkal jobban kijönnek a tünetek, olyankor nagyon piros lesz.


Régebben volt hogy olyan antibiotikumot írtak fel nekem, amitől ugyanez lett, mivel elszaporodott miatta a candida. Akkor a sima Canesten bevált ellene pár nap alatt elmúlt a problémám…


Most a Canesten nem működött. Négyféle krémet próbáltam ki a Canestenen kívül: Teva-Candibene (majdnem teljesen ugyanaz mint a Canesten ), Unguentum boraxatum FoNo VII., Batrafen, Lamisil (utolsót nem vagyok benne biztos, hogy szabadott volna nyálkahártyára kenni, de rosszabb nem lett tőle)… Persze nem egyszerre használtam ezeket és az utasításokat betartottam… 8-9-10 napig használtam ezeket max, egyszerre csak egyet. Tehát 8-9-10 naponta váltottam… Nem javult az állapotom ezektől.


Itt az ideje elmenni orvoshoz, de milyen orvoshoz menjek?


És amúgy szerintetek mi lehet ez?


A STD az szinte teljesen kizárt, mert nincs barátnőm és már 2 éve nem is szexeltem amikor a tünetek megjelentek… Óvszer nélküli szexben soha nem volt részem. Nem tudom mi lehet a kiváltó ok, a semmiből jött ez az egész.



A válaszokat előre is köszi!



2023. márc. 1. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
urológia
2023. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bőr- és nemibeteg gondozó
2023. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Most akkor melyik?


Urológia vagy bőr és nemibeteg gondozó?

2023. márc. 1. 19:43
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
nemibeteg gondozó
2023. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De nem igazán lehet nemibetegség.
2023. márc. 1. 19:48
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
hogyne lehetne a pömpölődőn van.
2023. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hogy lehetne, ha soha nem szexeltem óvszer nélkül?


És amikor megjelentek ezek a tünetek, akkor már több mint 2 éve egyáltalán nem szexeltem.

2023. márc. 1. 19:51
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Nemibetegséget úgy is el tudsz kapni ha nem szexeltél.
2023. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bőr és nemi gondozó ugyan azt a rendelőt jelenti.Nincs ez külön választva .
2023. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászt keress fel...államiban 'együtt' van a bőr és nemibeteg osztály ezért mondogatják a hozzászólók. Urológus nem kezd ezzel semmit, elküld bőrgyógyászatra. Oda menjél mindenképp menj el...
2023. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!