Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tegnap vezetés közben rám...

Tegnap vezetés közben rám jött a szükség, pisilnem kellett, nem bírtam... van rá gyógymód vagy gyógyszer?

Figyelt kérdés

8-10 perc után annyira kellett már, hogy izzadtam, és szinte satufékkel kellett megállnom, hogy egy bokros részre rohanjak. Már futás közben nyitottam a derékszíjat, sliccet, mert éreztem, nem bírom ki. Ha egy masodpercet kések, baj lett volna. Jobban belegondolva egy-két hete is kerültem ilyen helyzetbe. Milyen megoldasok vannak?

Az eset nem hasonlít a korábbiakra, amikor néhany hullámot vissza lehetett tartani. Ezt nem tudtam volna.

45 éves férfi vagyok.



2023. márc. 2. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy urulógus biztos megtudja mondani.
2023. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez gyakran megesik hogy hirtelen rád jön és nem tudod visszatartani akkor érdemes lenne kezdésnek elmenni egy kivizsgálásra hogy kiderüljön mi okozza ezt. Ha ez az első ilyen eset akkor lehet nincs gond csak előtte épp sokat ittál, lehet ettél vagy ittál olyan dolgot amiben van vízhajtó hatású anyag, de az is lehet hogy felfáztál éppen, vagy a záróizmaid nem működnek úgy ahogyan kellene. De lehet prosztata probléma is.


Én gyógyszer meg egyéb önkezelés helyett inkább kivizsgáltatnám és ha már tudod hogy mi a probléma akkor majd az orvos úgy is megmondja mit kell tenni hogy máskor ilyen ne legyen.

2023. márc. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy urodinámiás vizsgálat lenne hasznos.
2023. márc. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

És előtte sokáig nem voltál? Sokat ittál?

A vizelést nem lehet visszatartani. Ha nagyon kell, akkor muszáj menni.

Ez lehet mindenféle betegség, probléma nélkül is.

De lehet pl. vmilyen fertőzés, prosztataprobléma, cukorbetegség jele, vagy valamilyen gyógyszer hatása, ha szedsz valamit.

Ha csak egyetlen egyszer volt ilyen, akkor én nem gondolnék semmire sem.

2023. márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha egyedül autózol legyen ott 1 zárható vastagszájú flakon.Városban 1 parkolóban is megszoktam oldani így.Vegyél olyat,mint a kórházakban használatos kacsa .Autóban nagyon nehéz a vizeletet vissza tartani.
2023. márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Hasonló esetben érdemes lemérni a vizelet mennyiségét (a konkrét esetben nyilván nem lehetséges). A hólyag befogadó képessége kb. 400 ml, ha ennél lényegesen kevesebb jön (100-150 ml), akkor talán valami prosztata probléma állhat a háttérben.
2023. márc. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A flakon hasznos ötlet, valóban, de mivel tüneti kezelés, urológus lesz a megoldás. Mikor megálltam, rendes mennyiség jött, ettől függetlenül "prosztatás" korba kezdek lépni.
2023. márc. 2. 12:01
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyen nem prosztata gond .Jól dolgoznak a veséid.A húgyhólyag befogadó képessége meg véges .Mit gondolsz a kamionosok csak ugy megállhatnak a sztrádán ? Közelben a vizeletes tartály,majd ablak lehúzva öntik is ki .
2023. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8: oké, de a tíz perc alatt rám törő ellenállhatatlan inger teljesen új érzés nálam, a biztonság kedvéért egy üres félnapomat rááldozom a dologra.
2023. márc. 2. 16:16
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
A Toilett tréning biztos hasznos meg talán az intimtorna.
2023. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!