Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem merev állapotban érés...

Nem merev állapotban érés pénisz főleg esténként normális?

Figyelt kérdés

2023. márc. 3. 08:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Eres
2023. márc. 3. 08:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Szerintem normális. Én 28 vagyok. Nekem is eres lankadtan is. 12 évesen még nem volt az. :)
2023. márc. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak pénisze mindig is eres!Azokon kapja a vért,hogy fel tudjon állni!
2023. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
3-mas ez egyértelmű. De gyerekként még nem dagadnak ki az erek. Én is néha nézem, hogy kidagad az ér és nemtudom, hogy normális e, hogy enyire kidagad, vagy ez már érrendszeri probrémára utal. De nem fáj és nem érzek problémát, úgyhogy biztos normális.
2023. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

AHogy írták, teljesen változó, kinek milyen. Nekem is ilyen nagyon eres fajta, kiskamasz koromban 10-12 évesen már lógva is ilyen volt, van akinek meg felnőttként teljesen felállva sem különösebben látszódnak az erek.


Amúgy örülj neki, mert általában a lányok szeretik ha férfiasabb, duzzadnak rajta az erek.

2023. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kinek eres, kinek nem. (Enyém például lankadtan és mereven egyaránt eres.)
2023. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eres vagy nem eres, ez már így marad és így kell "használnod".
2023. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!