Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdv! Valami jó arcszőrzetnö...

Üdv! Valami jó arcszőrzetnövesztő szert tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat is várok hozzá, ill. ha még mellé linket is mellékeltek az tökéletes lenne.

2023. márc. 3. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Tudok, ugy hivjak hogy idő
2023. márc. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki el akarja távolítani magáról a szőrt, te meg növeszted?! :))
2023. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Csodaszer ... a mesében van... fogadd el magad
2023. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Amúgy bírom ezeket a válaszokat. Most én szépen kérdeztem valamit, erre jöttek a trollok...

Regaine Topical vagy bármi, hasonló hatóanyagú dolog jöhetne, de én még nem próbáltam, ezért vártam tapasztalatokat, normális javaslatokat. Mert biztos van itt, aki próbált, használt ilyen, pozitív és negatív véleményekkel.

2023. márc. 3. 13:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Bár én nem használok ilyen szert, de vannak oldalak, ahol tudsz a konkrét termékről véleményeket olvasni, én ott nézném meg. Nekem is kelleni fog, mert van két folt, ahol alig nő.
2023. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ahol nincs szőrtüsző, ott nem fog szőr nőni, bármit kensz oda vagy bármit szedsz. 🤷
2023. márc. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

4. Itt csak te vagy a troll, ha nem tudsz gondolkozni.

Lehetne egy kis eszed!!

2023. márc. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
36%
Gondolod ìgy működik, hogy bekened valamivel és sűrű szőr nő. Van szőrbeültetés, amikor egyesével rakják szőrtüszőket, amit tarkódról kivettek. Ha lenne egy ilyen szer, akkor felesleges lenne a beültetés.
2023. márc. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
5-ös, köszönöm.
2023. márc. 4. 16:32
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a minoxidill bejott, aztán ez nem ajánlás

. Mindenki saját belátása szerint döntsön. Elvileg fokozza a verkeringést és ìgy növeli a növekedést. Nekem csak az államon volt szőr, de elég jól kínőtt tőle mindkét oldalon és azon a pár gyenge szálon kívül ami nem erősödött meg sztem az összes többi meg is maradt.

2023. márc. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!