Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha esélyes, hogy gombám van,...

Ha esélyes, hogy gombám van, akkor hol kell megnézetnem magam?

Figyelt kérdés

A párom mindig szeretkezés után kapja el, és már mindent megpróbált. Ezért akarom én is kivizsgáltatni magam. Hova kell mennem ez ügyben?

Ui: Amikor a párom volt kezelve, én is mindig kezeltem magam, volt, hogy az orvos írt fel gyógyszereket.


2010. okt. 5. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor nőgyógyászhoz, ha fiú akkor bőrgyógyászhoz.
2010. okt. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A lány használjon canesten kombit, a fiúnak canesten .
2010. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok annak, aki a "Férfiak egészségében" lánynak (is) ad tanácsot.


Igen, valószínűleg a párod tőled kapja vissza, a Canestenre meg a legtöbb gomba rezisztens. Bár ha téged is kezeltek, akkor el kellett volna múlnia.

2010. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Javaslom, hogy egyszerre "kúráljátok ki" magatokat, különben tényleg ide-oda fogjátok dobálni a fertőzést. Tapasztalat. Próbáljátok ki az Intim Aid-et, azt mind a ketten használhatjátok, és pár órán belül érezhető a hatás, viszont ha elmúlt a fertőzés, akkor is ajánlott, ha használtok valamilyen intim mosakodót, vagy intim habot, ez azért nagyban gátolja a fertőzések kialakulását.
2010. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!