Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van itt olyan, akinek levált...

Van itt olyan, akinek levált a retinája, vagy esélyes rá, hogy leváljon? Mit tudtok az esetleges bekövetkezésről?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 16:14
 1/3 anonim válasza:
Nekem az egyik szememben levált, viszont nem értem a kérdésedből hogy mit szeretnél erről tudni. Írj, ha még aktuális a kérdés.
2011. júl. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Konkretan azt, hogy a mutet milyen kovetkezmenyekkel jar a levalast kovetoen es hogy milyen eletmodvaltozast kovetel.
2011. aug. 3. 15:04
 3/3 anonim válasza:

nekem visszatették a retinámat, kb. 3 órás műtét, kb. egy hét kórház utána, nekem nem volt túl hatékony, mert később újra levált, de valószínűleg ez nem általános ilyenkor. semmi különös nem volt, egy darabig még utána szemcseppezni kellett meg fájt, persze azóta is frontérzékeny mint minden műtött szerv. nincs semmi látható nyoma, különösebb életmódváltoztatásra nem volt szükség, csak annyi, hogy nem szabad megerőltetni magadat túlságosan.

előző voltam, kérdezz még nyugodtan ha vmi érdekel

2011. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!