Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Végbélnyílás égő érzés?

Végbélnyílás égő érzés?

Figyelt kérdés

kb. 2 hónapja kezdődött. Hol jobban, hol kevésbé, de nem múló égető érzés van a fenekemben.

Székeléskor nem erősödik, vér nincs, az ülés sem befolyásolja, viszont a lábamba sugárzik. El fogok menni orvoshoz, de mégis mi lehet az oka? Belső aranyér tud ilyet csinálni?



2023. márc. 6. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez az aranyér gyulladás jele!Irány a belgyógyászati rendelő,vagy egyből a sebeszet!Engem is műtöttek vele!Gerincbe adott érzéstelenítés után már nem fog fájni!Ha nem vagy szivbeteg,akkor már mehetsz is haza!Én szivbeteg vagyok,így három négy napig bent kellett maradnom megfigyelesen!Hypermanganos vízzel kellett naponta többször is megmosnom!Elég hamar meggyógyult!Ez már 20 éve volt!Azóta semmi gond nincs vele!
2023. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!