Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Heregyulladás után járt más...

Heregyulladás után járt más is így ?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok és kb fél éve dolgoztam egy kiszállító cégnél és valószínűleg a sok vezetéstől begyulladt a mellékherém.Voltam több orvosnál is, ultrahang stb, kaptam gyulladásgátlót,antibiotikumot. Mai napig érzékeny,érdekes mert most a bal herém jó,de a jobb érzékeny amivel nem volt baj.Ha pl maszturbálok akkor főképp érzékeny. Mondta az orvos,hogy csinálhatunk spermavizsgálatot az ki tud mutatni valamit ezzel kapcsolatban ? Illetve ha valakinek volt ilyen mik a tapasztalatok,elmúlt teljesen ?
2023. márc. 13. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Spermavizsgálat legfeljebb azt tudja kimutatni, hogy vannak-e életképes spermiumok, szóval, hogy mire számíts családalapítás ügyében.
2023. márc. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igenén is erre gondolok,viszont ez a probléma miatt vetette fel az orvos így nem értettem.. persze std tesztek után
2023. márc. 13. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Sperma vizsgálat csak egy viszonyításnak jó, hogy most milyen. Kezelésre javul v tovább romlik. A herék állapotáról ad képet. Esetleg a kezelédi mód kiválasztásában is segíthet.
2023. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A spermából tudnak tenyésztést is csinálni, hogy nem-e valamilyen baktérium okozza a gyulladást. Ez a krónikus prosztatagyulladás esetén is bevett eljárás.
2023. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ pont ilyesmire gondoltam,akkor érdemes ezt is megcsináltatni úgy néz ki
2023. márc. 13. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!