Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herék lógása? Ahogy elkezdtek...

Herék lógása? Ahogy elkezdtek kifejlődni a heréim, azóta többnyire lógnak. És pl. mászkálás közben is azóta már érzem, ahogy mozognak, futás közben meg pláne érződik. Ez másnál is így van, v. felnőtt korban már ilyennek kell lennie?

Figyelt kérdés
Vagy lehet alsónadrágot is másmilyet kellene már használnom?

2023. márc. 19. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A herék lógnak. Pont.
2023. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha komoly a kérdésed, akkor a válaszom: minden rendben, sőt a heréknek az a legjobb, ha a hőmérsékletük a testhőnél alacsonyabb.

Ha zavar a mozgásuk, hordj feszesebb alsót. Viszont arra ügyelj, hogy ne túl szorosat, mert az sem jó.

2023. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A heréknek egy bizonyos hőfok között kell tartaniuk magukat. Körülbelül úgy képzeld el, mintha fáznál, vagy meleged lenne. Ha fázol, összehúzod magad, ha meg meleged van, inkább nem kuporogsz, hogy felmelegedj. Kb. a herék is így működnek.

2-es tanácsát tudom osztani ha zavar, hogy kicsivel feszesebbet hordj, de ne túl feszeset, mert az az egészséges, ha tudják magukat hőmérsékletben szabályozni.

2023. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Részben alkati kérdés (genetikai ok), hogy mennyire lóg a herezacskó. A sovány embereknél gyakoribb.
2023. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Intézd el, hogy lehüljenek, akkor kevésbé fognak lógni.
2023. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
igen, ahogy kezd súlyuk lenni, elkezdenek lógni. innen is lehet tudni hogy elkezdtél serdülni
2023. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
majd megszokod. én pl szeretem ha lógnak. jó érzés
2023. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

a kifejlett herék lógnak

ha fáznak feljebb húzódnak

így szabályozzák az ideális hőmérsékletet

Sportoláshoz ezért érdemesebb feszesebb alsót hordani ami megtartja

2023. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Csak az volt furcsa, hogy szinte egyik napról a másikra kezdtek lógni.

Azt persze tudom, hogy fejlődnek, meg nagyobbak lettek, csak azt nem gondoltam, hogy most már szinte mindig így lógni fognak.

De majd kipróbálok szorosabb alsónacit, mert pl. futás közben kifejezetten kényelmetlen tud lenni...

2023. márc. 19. 15:10
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez már így marad. Sporthoz hordj feszülős alsót, úgy nem lesz kényelmetlen!
2023. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!