Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez a kérdés férfiakhoz szól,...

Ez a kérdés férfiakhoz szól, többi lent?

Figyelt kérdés
Itt az ideje pontot tenni az ügy végére. Te állva vagy ülve pisilsz? Kort is írj, mert nagy a gyanúm az ülve pisilés az új generációnál ütött be.

#ülés #pisilés #pisis fal #pisi a földön
2023. márc. 20. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Otthon ülve (sokkal higiénikusabb), máshol állva.

33F

2023. márc. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Otthon ülve máshol állva


50F

2023. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Alapvetően állva, ha valaki olyannál vagyok ahol nagyon szemet szúrna egy két elhagyott csepp feltörlés után is akkor ülve

23f

2023. márc. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

A lényeg lent van, de Te arra vagy kíváncsi, mennyire legyen lent? Hát szerintem ne túlságosan lent, éppen derékmagasságban.


Középkor. Amúgy én 36 vagyok. Években mérve.

2023. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Kólauborkával ***** válasza:
78%
Állva, bár amikor boxerben csinálom határozottan zavaró érezni a mikrocseppek érkezését a lábamon, gatyában csak a gondolat zavar, de valahogy nem tudok rászokni az ülvére… inkább takarítok heti 2x, büdös nincs.
2023. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Állva, legtöbbször a csapba, néha a WC-be. Ha viszont szarok is, akkor nyilván ülve.
2023. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%

A természet állva pisilésre alkotta meg a férfiakat.Ezért távozik a vizelet csavarosan sugárban.Jól irányitható legyen.Ezt gyerek korban kell megtanulni.A nők vizelete szétszórt,ezért nekik ülve,vagy guggolva kell.

Idősödő korban mikor a hugy hólyag izmai elgyengülnek,kicsi lesz a nyomás,akkor érdemes ülve elvégezni ezt a dolgot.

2023. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kedvem van kakkantásnál ülve , de amúgy nem ülök le emiatt.
2023. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig állva. (Ahogy D. Nagy Lajos is megénekelte a Rolls Frakcióban...)
2023. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%

Számít az, hogy más mit csinál? Vagy most statisztikákat gyártasz?


Ha kiváncsi vagy, akkor állva pisilek. Othon a mosdókagylóba, mert az magasabb és kevésbé csapódik fel. Nyilvános helyen pedig fülkében és állva. Fiatal koromban a srácok ott dohányoztak a piszoároknál és képtelen voltam előttük vizelni. Fitymaproblémák miatt körülmetéltek, azt sem szeretem mutogatni.

2023. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!