Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fèrfiakhoz szól a kèrdès:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiakhoz szól a kèrdès: összejönnètek komoly kapcsolatra avval a hölggyel, aki elutasított, vagy csak megdugnàtok bosszùbòl?

Figyelt kérdés
2019. aug. 4. 18:39
1 2
 1/14 Lazy Lover ***** válasza:
74%
nem és nem
2019. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Utóbbi simán
2019. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

A csajok első reakciója általában minden lennél a barátnőm kategóriájú kérdésre, hogy nem.

Pláne, ha internetes társkeresésről való az ismeretség.

Szóval nálam nem gond, ha gondolkodik a dolgon pár napot.

2019. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
megdugnám bosszúból
2019. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Megdugnám, utána kidobnám.
2019. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lefeküdnék vele ha akarná, de nem bosszúból. Azután bármi lehet, akár komoly kapcsolat is. Ha egyszer elutasított, többet nem próbálkoznék és az ő közeledését is óvatosan kezelném, szóval egy darabig neki kellene többet tenni a kapcsolatért
2019. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%

1 patront megérne. Most is így élek. Heti 7 napból legalább 3-4 arról szól hogy rendelek valami kaját amire azt hazudom én főztem. Utána gyertyafényes vacsi leitatom borral, jól meghegeszem minden nyílását. Reggel jön a kajdiduma hogy "én nem ilyen vagyok, nem is tudom hogy történhetett"után látták a lakásom belülről józanul :D

"Hívsz majd?"

"Hát persze persze, vigyázz magadra hazafelé" és már zárom is az ajtót. Egyik se tud a másikról, volt hogy fél órás időintervallum volt a késő reggeli távozás és a délutáni numera között... Az necc volt...

29 vagyok és eszem ágában sincs 1 nőre lekorlátozni az életem amikor 4-5 simán megvan.

A változatosság gyönyörködtető

2019. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, miért utasított el. Ismerek több olyan párt, akik ilyen elutasítás után újra összejöttek, és teljesen jól megvannak. Nem mindegy az ok, sok dolog lehet ami miatt elutasít valaki valakit. De kompromisszumból ne akarjon visszatáncolni.
2019. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Csak qrás. 🙂
2019. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 peca1000 ***** válasza:
86%

Hogy tudnám megdugni bosszúból ( vagy csak úgy) ha elutasított?


Pl: elhívhatlak valahova munka után?


Nem!


Megdughatlak?


Igen!


Azt jól megszexualizálom kaján vigyorral, és azt mondom neki: nesze, ezt kapod tőlem, mert nem akartál randizni velem.


Így gondoltad kérdező? :)

2019. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!