Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyit fizettél (magánkliniká...

Mennyit fizettél (magánklinikán) a körülmetésélért?

Figyelt kérdés
Mindennel együtt.

2023. márc. 21. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fizettem, de úgy hallottam 170. 000 Ft körül van egy ilyen műtét ára.
2023. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Most volt 2.5 hete a műtétem magánklinikában. Volt egy kötelező vizsgálat ami 28000 Ft volt, itt a doki megvizsgálta a műszert és diagnózist állapított meg. Aztán jött a műtét, ami 102000 Ft és a szövettan díja 15000 Ft volt.

(Ha csak műtétre szeretne ennél a magánklinikánál jelentkezni, akkor is elvileg kifizeted a vizsgálat díját, mert elvileg a teljes műtét ára 130000 Ft lenne, de náluk, idézem: ,A műtéti beavatkozások díjai magukba foglalják a vizsgálati díjat.') A műtét után nem szükséges kontroll, de ami egy hónapon belül van az 21000 Ft, illetve ha kell varratszedés akkor az 5000 Ft. Remélem tudtam segíteni, igaz ez miskolci ár, Pesten azért ha körbe nézelődsz interneten ennek a duplája lesz. De ha egészségügyi okból kell, akkor ingyenesen megcsinálják államiban, illetve hallottam olyanról hogy vannak helyek ahol TB-re is megcsinálják.

2023. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Előzetes vizsgalat nélkül, egyből műtétre érkezve, egy utólagos kontrollal együtt 200e Bp-en.
2023. márc. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most lesz nemsokára. Először körzeti rendelésre mentem el, ahonnan az SE Urológiai Klinikára küldtek. Elmentem megnézni magamnak a helyet, és inkább úgy döntöttem, a közelébe sem megyek többet. Úgyhogy a Medicoverben fogják csinálni. Ez a költségvetés:

Szakorvosi vizsgálat: 27 000

Laborvizsgálat: 4 500

COVID PCR teszt: 14 999

Műtét: 160 000

Vagyis összesen 206 499 forintba fog kerülni. Ebben benne van egy kontroll vizsgálat ára egy héttel a műtét után.

Ennél gyakorlatilag csak drágább helyeket találtam, akár többszörös áron. De szerintem lehet annyira bízni a Medicoverben, hogy nem lesz velük semmi gond.

2023. márc. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2019-ben 150 ezer volt a műtét. Most ugyanott már 250 ezerbe kerül.
2023. júl. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2-es írok neked pm. Ez az Erzsébet fürdő volt? Konzultáció után mikor kaptál időpontot?
2023. júl. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!