Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék eltávolítás, hogy...

Fitymafék eltávolítás, hogy zajlik?

Figyelt kérdés

Akinek volt ilyen műtét annak miként zajlott a folyamat, illetve mennyi ideig tartott utána míg begyógyult teljesen?


Gondolkodtam rajta, mert szerintem ezzel van problémám, hátra tudom húzni azzal nincs gond, viszont mereven a fék nagyon feszül és a bőrt körben feszíti, szorítja. 30 vagyok, de egyéb okok mellett emiatt sem volt még sosem senkim, doki vajon rákérdezne, hogy nemi élettel mi a helyzet? Mert az azért elég kellemetlen volna, hogy 30 évesen, hát nem voltam még senkivel.


2023. márc. 21. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Most azzal ne foglalkozz, hogy 30 évesen nem volt még intim kapcsolatod. Előre nézz, ne vissza! Ha van pénzed, akkor menj inkább magánban, ott valószínűleg diszkrétebben kezelik a dolgot, számodra pedig ez fontos, hiszen ha eddig vártál vele, akkor biztosan vannak gátlásaid ez ügyben.

De picit segítek is. Mond azt, hogy eddig csak óvszerben szeretkeztél, most van olyan partnered, akivel lehetne óvszer nélkül is és most érzed, hogy gond van. én se tudtam róla majdnem két évig, hogy rövid a fitymafékem. 16 évesen jöttünk össze a barátnőmmel, de a prűd szülei miatt 18 éves koráig csak óvszerben tudtunk együtt lenni. Amikor már nem kellett szülői jóváhagyás, akkor végre lett tabletta. A második óvszer nélküli szexnél nagyobb bevadultunk, én egy éles fájdalmat éreztem a péniszemnél. Majd azt vettük észre, hogy vérzik nagyon. Irány az ügyelet. Fitymafék szakadás. Nekem "csak" helyreállító műtétem volt, kb. 40 perc volt mindennel együtt, helyi érzéstelenítésben végzik, a gyógyulás 3-4 hét. Ne foglalkozz azzal, hogy ki mit gondol. Az orvosnak te csak egy vagy a több ezer betegből, nem fog rád emlékezni.

2023. márc. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!