Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kit miért metéltek körül?

Kit miért metéltek körül?

Figyelt kérdés
Engem 10 évesen, mert hogy így egészségesebb, és nincs annyi fertőzés.

2023. márc. 25. 07:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez újabban 10 éves kor körül szokás ? Nekem az osztálytársaim közül (akiket láttam) nem volt senki metélve.
2023. ápr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdező, nem zavarta/zavarja az alsónadrág metélve?
2023. ápr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Körülmetélés után volt valakinek, hogy a makk tövében, ahol a megmaradt fitymával találkozik, ahol össze is van varrva, ott egy részén (kb. 1 cm hosszan) a varrásnál a makk felső részének tövénél van egy kis kinövés vagy kifordult, nincs jól levarrva vagy a doki sarjadásnak mondja (St: +A sebvovalban a dorsalis oldalon sarjadás látható.)(elvileg van h így gyógyul meg...) ilyen lágy szövet szerű valami, nem tudom...nem fáj, de elég furán néz ki, és még nem "használom", de ha fogom félek, h útban lesz vagy megsérülhet. Doki azt mondja nem lesz gond, de attól félek csak magát próbálja "menteni"...



Amúgy is 4 hete volt a műtét, és még szinte az összes varrat bent van és a varrat vonalából (fenti részen) kellemetlen szagú válladékozás van még most is kis mértékben. Bár az első pár hétben voltak ennél sokkal rosszabbak is (ödéma, vérzés...), szóval legalább javul azért...még most is áztatom kamillában, meg kötözöm is, a műtét óta már kb egy kilóméter géz ráment :D mit gondoltok? Köszönöm előre is a válaszokat!

2023. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!