Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehetett ez az iszonyatos...

Ékezetes billetyűzet kérdése:

Mi lehetett ez az iszonyatos fájdalom gáttájékon?

Figyelt kérdés

25 éves fiú vagyok. Egyik este aludtam és 11 órakor arra keltem, hogy gáttájékon fájdalmam van. Ha már úgyis felkeltem, kimentem pisilni, de még vissza sem értem, mire iszonyatos fájdalom váltotta fel az előző tompát. Egy negyed órán keresztül biztos kínlódtam, forgolódtam, már majdnem kiabáltam, hogy vigyenek be a sürgősségire, mire egyszercsak ahogy jött elmúlt a fájdalom.

Féltem a következő este, hogy újra elő fog jönni, azonban ahogy előtte se, azóta sem volt problémám.

Prosztata lett volna? Rendesen tudok pisilni, nincs semmilyen problémám. Nincs olyan érzésem, mintha pisilnem kéne, aztán mégsem, nincs merevedési vagy egyéb problémám.

Volt már valakinek hasonló?



2023. márc. 25. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Van egy lány ikertestvéred, akit eltitkoltak előled, és valahol a világ egy másik pontján éppen szült.
2023. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Belső aranyér
2023. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Prosztata?
2023. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Én is aranyérre tippelek,az is tud ám fájni rendesen.Reparonnal kenegesd.Ha így sem múlik,és rendszeresen előjön,mutasd meg orvosnak.
2023. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

A hirtelen változó intenzitása és jellege a fájdalomnak felvetheti a vesekő/vesehomok "távozását", amely a húgycsövet irritálja, és gáttájékra sugárzó fájdalommal járhat. Múltkor egy 17 éves fiút kezeltem ugyanilyen panasszal, ahol beigazolódott a vesekő.

Persze, lehet más is, de a prosztata gyulladásának viszonylag állandó jellegű tünetei vannak.

2023. ápr. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:

Inkább vesekő.

Egy vérvételre okvetlenül menj el.

2023. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!