Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alkoholista vagyok?

Alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés
Ma szombat este 4 felest,és most 22:30 kor iszom a negyedik sört.még teljesen jól vagyok.hétköznap ez 3 feles / 3 sör. ez konstans, tehát napi rendszer.55 ff. mire számíthatok ha tartom ezt a rendszerességet?

2023. ápr. 1. 22:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9. azért esik jól a pia, mert nem tudsz nemet mondani, mértéket tartani és mert alkoholista vagy. Ha neked így megfelel, a te dolgod, de számolj a hosszú távú következményeivel.
2023. ápr. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Napi három folyamatosan? Persze, hogy alkoholizmus. Az egészségügyi határ is át van lépve 3x-an, és a folyamatosság is adott. Nem csak az alkoholista, aki filmszakadásig issza magát vagy otthon megveri az asszonyt, hanem ez is. Csak ez nyugodtabb és lassabban pusztít. Ezzel általában elélnek az emberek életük végéig, a másik módszerrel jó ha 55-60-at. Viszont csalóka, mert öreg korra ez a 3 doboz simán észrevétlenül át tud csapni 10-be is.


Én havonta iszok meg 3 dobozzal, de azt is csak nyáron a melegben, télen ránézni se tudok.

2023. ápr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!