Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem múló húgycső gyulladás?...

Nem múló húgycső gyulladás? Mikor változhat?

Figyelt kérdés

Szedtem már 1 doboz ciprinolt. Semmi

2 napja kezdtem doxiciklin-t, de semmi javulás.


(Orvos írta őket) már a doxit kankóra. Mivel színtelen valadek jön a peniszemből, de azóta már a prosztatamba is nyilal a fájdalom.



2023. ápr. 3. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Doxiciklin nem azonnal ható gyógyszer,min. 4 nap kell hozzá.
2023. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy már szedtél antibiotikumot, de semmi javulás nem történt, arra utalhat, hogy tüneteket okozó baktérium rezisztens az adott antibiotikumra. Az orvos azonban további vizsgálatokat végezhet annak érdekében, hogy kiderítse a pontos okot és a legmegfelelőbb kezelést javasolja. Lehetséges, hogy másféle antibiotikumra van szüksége, vagy hogy a tünetek valamilyen más okból erednek, például húgyúti rendellenességekből, amelyek nem bakteriálisak. Az orvos javasolhatja az urológiai vizsgálatot.
2023. ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Teljes urologian voltam UH vervetel tenyésztés minden. Ott negatív lett nemibetegsegre gondolok, ezért holnap oda megyek De a tünetek elviselhetetlenül fájnak attól félek ramegy mindenemre.
2023. ápr. 3. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Hatott a gyógyszer? Mi lett az std szűrés eredménye?
2023. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!