Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Más is ennyire retteg az...

Más is ennyire retteg az urológustól? Mennyire jellemző ez?

Figyelt kérdés
Ez az egy orvos amire nem vagyok hajlandó elmenni és inkább vállalom a posztrarákot és halált, rettegek tőle... volt hogy fél évig egy nagyon súlyos pénisz és húgyúti gyulladásom, szenvedtem kínokat éltem át, de orvoshoz nem mertem elmenni. Szerencsére az elmúlt de el nem tudom képzelni hogy egy férfi vagy egy nőnek mutogassam
2023. ápr. 3. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze mert nem kellemes meg gáz is, de attól még muszáj kibírni. Ettől függetlenül kevesen mennek hozzá, sok a prosztatarákos sztem ezért is.
2023. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
prosztatarákot
2023. ápr. 3. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg jobb kibírni egy ilyen vizsgálatot, mint rákosnak lenni.
2023. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fütyid illetve a többi nem szerved is ugyanolyan karbantartást igényel, mint akármelyik más testrészed. Ez nem egy tenyészbika program, hogy vonalzóval megméri és masnit köt rá. Az urológus segíteni akar, nem kínozni. Nem feni a kését, hogy sitty-sutty megcsonkítson. Te akarsz tőle valamit és nem fordítva. Nem ő erőlteti rád a vizsgálatot vagy műtétet, hanem mert te akarsz nagyobb bajt elkerülni. Legyünk már annyira férfiasan tökösek, hogy ha valami nem stimmel, akkor lemered tolni a gatyád és megmutatni. Naponta lát tucatnyi kicsi vagy nagy fütyiket, de nem is fog rá emlékezni. Hidd el utána megkönnyebbülsz, ha túlreagáltad és negatív a lelet vagy ha be kell avatkozni, akkor is csak nyersz.
2023. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

" el nem tudom képzelni hogy egy férfi vagy egy nőnek mutogassam "

Hát nőnek ne is mutogasd, maradj szűzen.

2023. ápr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök felesleges ettől ennyire félni, de részben nyílván érthető. Amugy meg nem hiszem, hogy egy férfinak egyáltalán szégyenlősnek kéne lennie, főleg nem egy orvos előt. Régebben szerintem nem féltek ennyire a meztelenségtől a férfiak. Főleg ilyen helyzetben meg sokkal jobb túlesni rajta. Szerintem szedd össze magad. Sok Sikert! :)
2023. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 Pontosan. Régen együtt fürödtek a folyókban a fiúk és a férfiak. A hadseregben sem lehetett pironkodni, ha annyi ember lakik együtt.
2023. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!