Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Más férfinak is szokott...

Más férfinak is szokott hátracsúszni magától a fitymája? Akár lankadtan is, szokott úgy lenni? Nekem már félmereven is hátracsúszik, és úgy is marad.

Figyelt kérdés
Szinte mindig hátracsúszott fitymával alszok meztelen, de a makkom már hozzászokott....Nektek éjszaka nem csúszik hátra?

2023. ápr. 4. 13:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig hátrahúzva horodom. Már meg is rövidült azóta. Szerintem sok előnye van. :D Bárki írjhat, akinek kérdése van.
2023. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lankadtan 13-14 centinél fedett, fél mereven olyan 16-17 nél már egy kicsit kint van a makk de még nem csúszik hátra, mereven 18-19 nél meg hátra megy teljesen szerintem minden részletes dolgot leírtam. 21F
2023. ápr. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem csúszik teljesen hátra, még teljesen merev állapotban sem, csak ha hátra húzom.
2023. ápr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos megesik hogy lankadtan is kilátszik a makk fele. Mereven hátra szokott csúszni.

Engem zavar, ezért próbálom mindig fedetten tartani a makkom.

2023. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mereven amikor húzogatok rajta, a fityma a makkom felét takarja. Teljesen nem tudom előre húzni, mert ilyenkor visszahúzódik magától
2023. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Alkati kérdés....válaszokból viszont az rajzolódik ki, hogy mindenki ,más verziót akar mint ami van :D Természetes és a tökéletes az lenne, ha nem áll akkor nagyrészt fedi, ha áll akkor magától hátra csúszik.
2023. ápr. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%

Magától nekem sosem. Még ha áll akkor sem.


De amúgy nem értek egyeseket... Miért jó fedetlenül hordani? Épp azért van ott a fityma, hogy védje a makkot.

2023. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
68%

Egyetértek 17-essel.

A fityma azért van hogy fedje a makkot.

Én is mindig rajta tartom a makkon, és Magától nekem sem húzódik hátra sosem, még mereven sem.

És én ennek kifejezetten örülök.

Mivel meztelenül alszok, és nem szeretem ha hozzáér pl az ágyhoz a makkom. Ilyenkor is jól jön hogy mereven is fedett a makkom, mert nyugodtan aludhatok akkor is ha valami szépet álmodok :D

2023. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!