Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok mért van az, hogy a...

Srácok mért van az, hogy a makkomon állandóan hátracsúszik a bőr?

Figyelt kérdés
Magától csúszik hátra, és úgy is marad,szóval a makkom szinte mindig fedetlenül van.. Mitől van ez és mit csináljak?

2013. aug. 31. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom túl nőtte a farkad a fitymát. Nem tudom lehet-e ellene tenni valamit. Téged Zavar?
2013. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Talán mert túlságosan rövid.Ezzel nem tudsz semmit sem kezdeni .
2013. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen zavar. Nem láttam még másnak hogy ilyen lenne. Szóval valamit csak lehet vele csinálni nem?
2013. aug. 31. 16:45
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem sokat, ehhez nyújtani kellene a fitymát, ami lehetséges, de kb locsolócső-kinézetű lenne szerintem a végére.


Keress rá a TLC tugger-re, ha nagyon zavar.

Nekem sincs rajta bőr, mert levágták a szemét dokik, nekem is ugyanez a parám...

2013. aug. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nekem van csak mindig hátra van csúszva
2013. aug. 31. 21:23
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Biztos, hogy körül vagy metélve. Attól még van fitymád, csak rövidebb az átlagnál. Lehet, hogy túl sokat vágott le belőle a doki.
2013. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Valószínűleg elég rövid a fitymád, ezért csúszik hátra. Ez teljesen normális, hiszen van, akinek hosszabb, és van, akinek rövidebb.

Ne aggódj, nem te vagy az egyetlen, aki így járt. Itt is olvastam már, hogy volt, aki hasonlóan "kinőtte" a fitymáját. Mások pedig saját elhatározásukból kezdték el hátrahúzva hordani (köztük én is).

2013. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Az is lehet, hogy elég hosszú az a fityma, csak valamiért befordul amikor előretolod és emiatt nem fedi rendesen a makkot (és csúszik könnyebben hátra). Kis gyakorlással ki lehet húzni hogy normálisan fedjen és akkor jobb lesz.


Mióta van ez hogy hátracsúszik magától?

2013. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell ezzel semmit sem csinálni, örülj neki, hogy ilyen. Mások meg épp azzal szenvednek, hogy nem marad hátrahúzva a fitymájuk, mert annyira hosszú nekik! Ha valakit kürölmetélnek, akkor általában semmit nem hagynak a fitymából, azaz akkor nem tudnád a makkra húzni. Szerintem is kinőtte a makkod a fitymád, de ez nem gond. A fedetlen makk egészséges, ellenállóbb, mag fogod szokni ezt az állapotot!
2013. szept. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogy vagy azóta?

Azóta is zavar?

márc. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!