Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek töröljem meg a...

Szerintetek töröljem meg a farkam pisilés után, vagy csak rázzam le és ne foglalkozzak azzal az egy cseppel? ;)

Figyelt kérdés
2023. ápr. 4. 23:41
A kérdező szavazást indított:
töröld meg
rázd csak le
32 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Csak rázd, pisoirnál nincs is WC papír.
2023. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
20%
Az az egy csepp akár a nyelvemre is csöppenhet ;)
2023. ápr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A tied is az enyémre😏
2023. ápr. 5. 00:28
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Ha van otthon lehetőség, töröld, napközben úgy sincs.
2023. ápr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Meg kell törölni, - igy a hygénikus!
2023. ápr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Csak rázd, de óvatosan, hogy a többiekre ne jusson. A férfi WC-ben nem szeretjük az aranyesőt. :)


Mennyi idős vagy? Azt tapasztalom, hogy a fiatalabb korosztály problémázik ilyesmin, mi idősebbek (40 felettiek) nem csinálunk ügyet abból a pár csepből, ami az alsógatyába megy. Ez nem igénytelenség, így működik a férfi és az alsógatyát sem ok nélkül hordjuk.

2023. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis igénytelenség, ha tehetsz ellene, de úgy döntesz, hogy inkább nem. Én úgy szoktam, hogy otthon megtörlöm, idegen helyen ha egyértelmű, hogy higiénikus és tiszta a papír, akkor szintén. De nyilván akkor sincs tragédia, ha nem adottak a feltételek, akkor nyilván nem törlöm.
2023. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Erre van az alsógatya, amit meg lehalább napi 1x cserélsz.

Szarás után megtörlöm én is cseppet is, de piszoárnál nem lehet.

2023. ápr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ahogy te jól érzed magad. Én speciell nem szoktam. Kiskoromban apukám így tanította, így is csinálom. Amúgy én is azt veszem észre hogy a 40 es korosztály nem szokta/foglalkoztatja ez a téma. Szerintem részben felesleges is. De nyílván, ha valakit zavar pepecselhet vele. :D
2023. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Velem is mindig megtöröltették
2023. ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!