Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha bemész egy nyilvános...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bemész egy nyilvános mosdóba pisilni és a piszoárok között nincs az a fal akkor bemész a fülkébe vagy nem érdekel ki lát és ott pisilsz?

Figyelt kérdés
Ez lehet fura kérdés, de van aki nem tartotta be az illemszabályt volt 3 piszoár egy srác a végén, én a másik végén és jött egy harmadik aki beállt középre nem ment be a fülkébe.

2022. márc. 28. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Két faszi közé még akkor se fogok beállni ha van elválasztó, kivétel ha valami rendezvényen vagyok és sor áll mögöttem, akkor nyilván.


Általában van olyan piszoár ami még elég privát szférát biztosít, ha nincs csak akkor megyek a wc-hez, attül függetlenül h van-e fal vagy nincs. A tökömet úgyse fogja bámulni senki, ha nincs fal akkor se.

2022. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

illemszabály? :)

nem vagyok már gyerek, hogy ilyeneken problémázzak...

2022. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagyok szégyenlős, de valahogy pisálni nem tudok, ha látnak közben, ezért alapból bemegyek a fülkébe. Kivétel, ha nagyon kell, vagy ha már ittam egy kicsit.
2022. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Szégyellősség?

Ezt hamar elfelejtettem, ahogy elkezdtem suliba járni. A közös vizelde egy nagyobb, beton aljzatú helység, olajfestékes fallal. A fal tövében egy, a betonba mélyített vályú, vagy nevezzük csatornának. A fal mellett pisiltunk, egymás mellett. Láttuk egymás fütyijét, versenyeztünk, ki pisil magasabbra.

Ezután felnőtt fejjel azon aggódni, hogy valaki nézi a farkam, miközben pisilek? Egyáltalán nem zavar. Ha ez örömet okoz neki, hát legyen, nézze! Este elmondhatja, volt egy jó napom.

2022. márc. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 erogeen ***** válasza:
76%

Nem érdekel, hogy ki lát és ki van mellettem.

A magam dolgát végzem, senki sem számít, csak én.

Bemegyek, beállok, előveszem, huggyozok, stb... Ez a kérdés nekem nem kérdés. Ez a mimóza, szégyellős,

esetleg ferdehajlamú kisfiúk kérdése.

2022. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az szégyenlős, aki nincs megelégedve a méretével vagy valami gátlása van.

Én szaunában jeleztem egy pasas felé, aki rövidgatyában akarta használni, hogy figyi, ez naturista.

Nem azért mert kíváncsi voltam a farkára, hanem alapból ez az etikett.

Most komolyan, mi újat tudna mutatni, amit a többi szaunahasználó még nem látott?

Meg nem is lóbálni kelk széttárt lábakkal, körbe lehet tekerni a törölközőt magadon, csak ne másoknak kelljen már a klóros gőzt szívni a rövidgatya miatt.

Másrészt, ha piszoár szempontjából nézzük, egy fesztiválon több faszt látsz, mint bárhol. Ahol éri őket a vizelés ott előkapják és elvégzik a dolgukat.

2022. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé kis mérettel vagyok megáldva, de nem zavar ha más is látja...szaunában ugyan ez a szitu...nem zavar !
2022. márc. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sejtem a régi zöldház klotyót nem ismeritek . ott ez nem volt téma , mert mindenki a bitumenes falat slagolta akár nézte más , vagy sem .
2022. márc. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán pisilek bárhol bárki előtt ahogy sokan mások.
2022. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Ha nincs hely, akkor beállok. Sokkal gázabb félreállni és megvárni, míg a másik végez...

Namegg... mi van ha ránéz a farkamra? Lát valami újat? Nem. Ő is pont olyannal van felszerelve és épp az van a kezében. Miért kellene szégyellni?

Én inkább szégyellem azt, hogy el vagyok hízva és csöcseim vannak, de azt, hogy milyen a farkam pont nem.

2022. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!