Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális ha ez történt a...

Normális ha ez történt a pénisszel?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. A páromnak egyértelmű fitymaszűkülete van/volt. Tegnap egy orális szex során a fitymája hátra húzódott a makkjára. Most először történt ilyen. Később lankadt állapotban sem húzódott vissza a fityma a makkra. Mi lehet a baj? (Ha ez baj egyáltalán, mert tudom hogy sokaknak nem takarja a fityma a makkjuk) Állítása szerint nem fáj neki, de azért én féltem. Már van időpontunk urulógushoz, de addig is szívesen olvasnám a tapasztalatokat. Mert még van 1 hét az időpontig.

2023. ápr. 6. 11:52
 1/10 Fulár ***** válasza:
100%

Ne haragudj de erre teljesen fölösleges bârmit is írni.Azért van a szakorvos,hogy ezt diagnosztizâlja és kezelje.

Engem ebből a szempontból megvert a sors.Fitymaszűkület és szârazsag.Részleges kantár szakadás.Sejtes letapadás stb.Orvoshoz fordultam aki a megfelelő kezelésekkel helyrehozott mindent.Még apró teljesen fájdalommnetes és rövid rutin műtét is volt.

Nem lesz semmi gond.Legkésőbb 1-2 hónap múlva makk egészséges lesz a pârod és hatalmasakat hancúrozhattok!És bármiben lefogadom,hogy jobban fog működni mint eddig bármikor!

2023. ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor baj – de akkor nagyon nagy baj! –, ha annyira szűk a fityma, hogy elszorítja a vérkeringést a makk mögé szorulva. Mindenképpen próbáljátok meg lankadtan ráhúzni a fitymát a makkra úgy, hogy csak a makkot megmarkolva kipréselitek belőle a vért. Ettől átmenetileg összemegy a makk, és így a fityma talán már ráhúzható lesz.

Elképzelhető, hogy ha a későbbiekben többször és rendszeresen áthúzzátok a fitymát a makk peremén, akkor idővel tágulni fog és nem szorul mögé, de ha nagyfokú a szűkület, akkor ez kevéssé valószínű, és öröm helyett inkább kellemetlenséget és kényelmetlenséget fog csak okozni, amire a körülmetélés lehet a megoldás.

2023. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Paraphimosis gyanús lehet, amikor a makk pereme alá szorul a szűkült fityma. Ez elzárhatja a makk normális vérellátását, tehát vagy magának visszateszi vagy menni kell dokihoz a sürgősségire. Ne várjatok egy hetet! Az ilyen eseteknél ha át is vágják a fityma szűk részét, akkor utána körülmetélést javasolnak végleges megoldásként.
2023. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudtok erről valami infót? (Nyilván akkor bemegyünk inkább kórházba) sűrgösségire kell menni, és ott majd kérdezik hogy mi a panasz? Szerencsére eddig elkerült a kórház, nem nagyon tudom, hogyan működnek ezek.
2023. ápr. 6. 23:32
 5/10 NTBS ***** válasza:
Orvosi weboldalakat olvass a témában.
2023. ápr. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bemegy és megmutatja. Nincs mit ezen túlragozni.
2023. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

urológiai szakrendelést kell felkeresni.. a vizsgálat kb 4 perc

én is így jártam

2023. ápr. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A fityma azért van,hogy fedje a makkot! Az enyémet is szinte állandóan fedi teljesen! Ha szabadon maradna,erzeketlenne válna és nem elvezhetne a férfi a punciba való behatolast!
2023. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos?
2023. máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

K kedves #8-as!

Nem teljesen így van ám ez, amit írsz:

"..ha szabadon maradna,érzéketlenne válna és nem élvezhetné a férfi a punciba való behatolast.."


Nem válik teljesen érzéketlenné!

Ráadásul van egy nagy előnye, a srác tovább fogja bírni, tehát jobb lesz a nőnek, és így mindkettőjüknek jobb.

ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!