Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális a pénisszel...

Ez normális a pénisszel kapcsolatban ?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak nagyon hipochonder vagyok, sőőt valószínű mert akármit találok magamon akkor aggódni kezdek vagy ilyesmi. De most a péniszemmel kapcsolatban nem tudom mit gondoljak. Először is nem termel mar szmegmát egy jó ideje ez nem tudom hogy jó e vagy sem. A komolyabb ami aggaszt,hogy a húgycső nyílása körül mintha pirosabb lenne kicsit és úgy érzem hogy száraz a makkom... tapintásra is száraz és ha csak nem megy tele vérrel és áll fel akkor olyan mintha ilyen mikro repedések vagy gyűrődések lennének rajta.Illetve a makk alja felé ahol a pereme ilyen lilás színű amiről szintén nem tudom hogy normális ott mintha ilyen kis csomók lennének és ott sokkal érzékenyebb a tapintásra is. Sajnos nem nagyon tudom ezt így szóban kifejteni de kb ez a legpontosabb leírás amit adni tudok. Nagyon aggódok hogy valami nemi betegség mert egyszer együtt voltam egy hát olyan lánnyal aki elég szabad szexuális életet él.. használtam gumit, de tudtommal szájon át is terjedhet nemi betegség. Sajnos nagyon tájékozatlan vagyok ilyen téren. Ez már régebben történt és azóta igazából nem vettem észre problémát de aggasztanak ezek a külsőségek hogy hátha valami szunnyadó gond vagy ilyesmi. Tényleg csak érdeklődni szeretnék mert nem érzem magamat biztosnak az egészben és így nem szeretnék orvoshoz fordulni.


Előre is köszönöm !



2022. febr. 6. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem vizsgáltasd ki magad, amúgy sem árt néha, néha egy teljes körű kivizsgálás.
2022. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Mutasd meg orvosnak.
2022. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Lichten, valószínűleg körül kell metélni.
2022. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nincs semmi komoly bajod!Kend be Bepanthen kenőccsel és néhány napot pihentetsd!Magától elmulik minden!
2023. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!