Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lábam feldagadt, fáj és...

Lábam feldagadt, fáj és viszket. Milyen otthoni praktikákat tudtok ez ellen?

Figyelt kérdés
Orvos kilőve, nincs kedvem oda elmenni, amúgy is húsvét van, nem rendel, szóval csak otthon is elvégezhető dolgokra gondolok bedagadt, vöröses láb ellen.

2023. ápr. 9. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nekem feldagad a labam, en...

Felpockolom a labam, a szivem szintjenel magasabbra;

Megallok a(z asztali) so fogyasztasaval;

Aztatom a labam, keserusoban, minimum egy orat;

Lazasan gondolkozni kezdek, hogy mit ettem es ittam az elmult par nap; es

Elkerulom mindazokat az eteleket, amelyekrol mar tudom, hogy allergias vagyok rajuk; es azokat is, amelyekre gyanakszom.

2023. ápr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ödéma azért alakul ki ott, mert a boka az egyik legtávolabbi pont a szívhez képest a keringés szempontjából. Ilyenkor szoktak vízhajtót ìrni. Néha gyógyszerek mellekhatása is okozhatja. A helyedben felpócolnám egy párnára rakva. Később mérj egy vérnyomást is a biztonság kedvéért. Ha magától nem múlik el vagy vissza-visszatér a következő napokban, akkor kénytelen leszek a dokival beszélni előbb vagy utóbb.
2023. ápr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmúlt azóta? Lábdagadást okozhatja trobóhzis is.
2023. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!