Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van olyan, hogy húgyúti...

Van olyan, hogy húgyúti fertőzés miatt kell katéterezni valakit?

Figyelt kérdés
Középkorú férfi, égő-csepegő vizelés volt, előtte pár napig gyulladásra utaló fájdalmas vizelés, de a tenyésztésem negatív lett. Szedem az antibiotikumot..

2023. ápr. 9. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki tudod üríteni a húgyhólyagodat, akkor nem fognak katéterezni.
2023. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom, csak aggódom mi lehet a baj és jövőhéten lesz a vizsgálat.
2023. ápr. 9. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Negatív tenyésztés és antibiotikum? Nem vagyok orvos, de amikor prosztatagyulladásom volt, akkor negatív tenyésztés mellett gyulladáscsökkentőket és Proxelan kúpot kaptam. De tényleg nem vagyok orvos, szóval kövesd az orvosod utasítását, csak nekem kicsit fura.
2023. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy volt, hogy begyulladt, pár nap után antibiotikumot kaptam, viszont nem sokkal utána elakadt a vizeletem...:/ a kúrát folytatom, amíg ki nem veszik.
2023. ápr. 9. 13:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor a mentő bevitt az SBO-ra vesegörccsel, akkor aki mellettem feküdt a megfigyelőben, az egy harmincas srác volt, prosztatagyulladás miatt nem tudott vizelni, megkatéterezték. Nagyon rosszul volt, arra várt, hogy felvigyék az osztályra.
2023. ápr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nekem is az van, azt hiszem annyira fájt, hogy a fájdalomtól nem tudtam elengedni, csak ugye ez nem annyira gyakori elvileg ilyen fiatal korban, ezért eléggé kétségbe estem, mi lehet, de volt egy olyan hogy a péniszem érintkezett az otthoni WC szennyezett részével, lehet hogy akkor ment rá valami durva fertőzés, piros is volt a vége.
2023. ápr. 9. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:
A prosztatagyulladás az egyik leggyakoribb ok, ami miatt a fiatal férfiak felkeresik az urológust. Nem összekeverendő a jóindulatú megnagyobbodással vagy a rosszindulatú daganatos megbetegedéssel. Jobbulást kívánok!
2023. ápr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2023. ápr. 9. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!