Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alkohol ivástól több tesztoszt...

Alkohol ivástól több tesztoszteron?

Figyelt kérdés

20/F

Lehetséges hogy nekem egy végig ivott éjszaka után csak magasabb lesz a tesztoszteron szintem?

Megfigyeltem már magamon.

Hétköznapokban kissé szorongó és feszült vagyok, nincs is túl nagy szexuális étvágyam..

Ha elmegyek bulizni és beiszok, megjön az önbizalmam, sok szép lánnyal táncolok, kanos is leszek..

Másnap ott van végig ez a sok inger a fejemben, és kb egész nap áll a cérna

Még még talán a következő nap is, aztán vissza az eredeti helyzetbe..

Persze gondolom lehetséges hogy a teszto több lesz(habár kutatások azt mondják az alkoholtól csak kevesebb)

De az alkohol nyilván semmilyen formában nem segíti az izomepitest sem, meg öli a sejteket.


2023. ápr. 15. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A megfigyelésed sz.r kontextusba van helyezve, az alkohol a gátlásokat oldja, nem a tesztoszteront növeli. Ha az elméleted helyes lenne, akkor az ittas lányok szőrösödnének és folyton verekedni akarnának.
2023. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon impotenciat okoz a túlzott pialas.
2023. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztwm inkább csökkenti
2023. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!