Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Undorítónak tartom a péniszem,...

Undorítónak tartom a péniszem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Jól érzem magam a bőrömben,viszont ha pucéran nézem magam annyira kiüt a testemtől, balra kanyarodik (állva is), nem vészesen csak esztétikailag nem szép, ezek mellett a testemen pár helyen pigment hiányos vagyok, és a péniszem kapott belőle a legtöbbet, a figyma rész teljesen foltos, ezek mellet a bőr szerintem nem teljesen okés, mert teljesen hátra megy de a fék mintha hamar "fékezne" és több bőr van rajta mint kéne.

Ami még zavar, hogy mennyire lehet "szaga", zuhanyzás után csak ez az egy testrész tartja meg a szagát, inkább lenne a szám büdös, az ellen tudnék is tenni valamit...

Rövidre fognám annyival, hogy most közeleg az első alkalom, hogy együtt legyek egy lánnyal, mindig is az az ember voltam aki a "Nagy őt" kereste szóval csak most jutottam el eddig és félek csalódna...20/f



2023. ápr. 18. 02:40
A kérdező szavazást indított:
Foglalkozzak vele, ez így nem jó
Nincs vele gond
20 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Küldj róla privátban képeket, érdekel. Cserélhetünk is fotókat, én is elküldöm a saját himbilimbimről csinált fényképeimet.
2023. ápr. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 NTBS ***** válasza:
100%
Fogadd el.
2023. ápr. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, nekem a herezacskóm bőre két színű. Senki sem utasított el ezért. Kezd el használni, élvezni fogod.
2023. ápr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs azzal gond.

Sokszor az a vonzó, ha valami nem teljesen tökéletes.

2023. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat!:)
2023. ápr. 19. 04:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom, hogy én még soha a büdös életben nem néztem a párom péniszét pl előjáték-szex közben.


Mást csinálok vele, persze, de nem elemezgetem. Minek? Az a fő, hogy ne legyen büdös, túrós, és passzoljon méretügyileg.

2023. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A büdöset TÉNYLEG büdösre értem, nem a "természetes" nemi szerv szagra.
2023. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kép?
2023. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!