Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valamiért egyre több fityma...

Valamiért egyre több fityma lóg túl a makkomon lankadt állapotban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Míg kb 12-13 éves koromban a makkom egy része folyamatosan szabadon volt, ahogy kamaszodtam egyre többet fedett a fitymám a makkomból.

Olyan mintha folyamatosan nőne.

Sajnos ha lankadtan, úgymondd a legkisebb állapotban van (pl hidegvíz miatt), akkor már túl is lóg a makkon kicsit ormányosan.

És azt látom hogy fokozatosan egyre nagyobb a fitymám.

És egyre többször látom ezt a túllógást.

Ez normális? Lehet ellene tenni valamit?

Zavaró érzés ahogy túl lóg a makkon, olyankor mindig próbálom hátrahúzni a bőrt, de egy idő után újra fedi a makkot.

Remélem valamennyire sikerült érthetően megfogalmaznom a problémám, elég fura dolog ez.

Szóval előre is köszönöm a segítséget!

Jah és nincsen fitymaszűkületem, és fitymafék műtétem is volt.



2023. ápr. 29. 19:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
Az a normális állapota, ha lelóg ormányosan kicsit.
2023. ápr. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43%
Lehet tenni ellene, ha zavar akkor metéltess, akár ‘részlegesen’. Túl sok fityma is okozhat gondot pl sex közben ha állandóan előrecsúszik
2023. ápr. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%
normális. nézegess metéletlen lankadt farkakat a neten (csakis tudományos célból) a legtöbb ilyen
2023. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
#12 hogy csúszna már szex közben előre?
2023. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%

Nem híztál közben? Tehát a fütyi ugyanakkora, de a pocak előretolja a pénisz teljes bőrét.


Vagy túl sokat maszturbáltál és kicsit "kinyúlt". Ezt szerintem csak körülmetéléssel lehet megkurtítani.

2023. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
66%
#14 úgy hogy annyi felesleges ‘többlet’ fityma van, hogy már mereven sem bír tartósan megmaradni a makk mögötti ‘árokban’ begyűrődve. Javaslom olvasgass bele a fitymatúltengésesek problémáiba, redditen találsz erről külön group-ot.
2023. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

15-ös

Hmm erre még nem is gondoltam.

Mert pár kiló tényleg felszaladt a tél alatt. De elenyésző.

Szerencsére csak lankadtan a lehető legkisebb méretében fordul elő az hogy kicsit túl lóg.

Máskor nem igazán.


Írod hogy amiatt is lehet hogy túl sokat maszturbálok, és amiatt nyúlt meg. Én nem szoktam sokat, inkább ritkábban. Viszont amiatt nem lehet hogy mivel úgy szoktam maszturbálni hogy a fityma teljesen befedi a makkot, és máskor meg amúgysem húzom hátra a fitymát, így nekem 0-24 fedett a makkom.

Tényleg csak mosakodásnál húzom hátra pár percig.

És én arra gondolnék hogy túlságosan rászokott erre a helyére. Ez nem okozhatja még?

Sajnos én nem szeretem a csupasz makk érzését, diszkonfort érzetem van tőle még mosakodásnál is.

2023. máj. 3. 22:41
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem amit írsz kedves kérdező, neked a mosakodáson kívül mindig fedve van a makkod, még maszturbálás közben is.

Szerintem elképzelhető, főleg ha évek óta így csinálod, hogy emiatt "nyúlt" egy kicsit. Mert nagyon megszokta azt a helyét mikor fedi a makkodat.

Szerintem ezzel semmi baj nincs, örülj neki inkább hogy nem rövidebb lett, és nincs folyton szabadon a makkod.

Nekem néha magától hátrahúzódik, de sajnos hanyag módon úgyhagyom.

De ez engem zavar szóval szerintem elkezdem szigorúan a makkon tartani, mindig visszahúzni ha lejön. És a fityma hátrahúzása nélkül maszturbálni. Hátha megoldódna...

2023. máj. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Irigykedek. Én metélve vagyok !
2023. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha hosszabb, mintha rövidebb lenne.
2023. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!