Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemtudom talan ppp pottyok...

Nemtudom talan ppp pottyok lehetnek ?

Figyelt kérdés

Van a peniszemen a makk koronajan sok kis feher potty es ott korbe lila is a makk es meg kicsit budos szaga is van amikor hatrahuzom teljesen es a boron is vannak feher kicsi pottyok. a makk alatt lent es nemtudom ez mi lehet hogy peldaul gomba vagy nem

?



#gomba #Ppp pottyok
2023. máj. 8. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Urológus gyorsan!
2023. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Tessék dokihoz menni, mi nem fogunk diagnosztizálni!
2023. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hat olvastam hogy canesten jo lehet ra azt megprobalom es ha nemjo akkor elmegyek orvoshoz vele
2023. máj. 8. 19:57
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg 17 vagyok es azt olvastam ebben a korban soknal elojon ez csak ugye en mindig mostam meg minden es nemregiben lehamlott rola egy vekony reteg bor de csak a makkrol es nedveses volt alatta a bor de nemtudom mi lehet ez mert igy nemtalaltam meg sehol sem meg szerintem nem gomba mert akkor nem igy nezne ki
2023. máj. 8. 20:02
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem biztos, hogy gomba, ne kenegesd semmivel, a gomba asszem viszket, vagy csíp. Nem tudod hogy mitől van, azért kell orvos, menj el, mert komoly dolog is lehet (belőle), ne szégyelld, mással is előfordul.
2023. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem viszket meg nem csip meg semmi nincs vele csak zavar hogy vannak sok pottyok a makk koronajan es meg sokszor budos is amikor hatra huzom
2023. máj. 8. 20:16
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Akkor ez nem gomba, úgyhogy ne tegyél rá semmit, mosd meg tiszta bő vízzel, hideggel, vagy langyossal inkább és reggel anyudnak, vagy apudnak, felnőtt tesónak szólj, hogy orvoshoz akarsz menni. Nem szégyen.
2023. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De miert lehet budos ennyire?
2023. máj. 8. 20:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Na elég már a sok buta válaszból.
2023. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 budaiz ***** válasza:
... és a buta kérdezősködésből. Nem itt lesz a gyógymód hanem az orvosnál.
2023. máj. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!