Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merem állapotban mennyire...

Merem állapotban mennyire kell mozognia a péniszemnek?

Figyelt kérdés

Régebben annyira fel tudott állni, hogy konkrétan a hasamhoz szorult annyira merem volt, és nem lehetett semmilyen irányban sem mozgatni.

Most pedig eltelt pár év, és ugyanolyan kemény és merem mint régen volt, viszont már lehet normálisan mozgatni, körülbelül 90 fokik vissza megy. Nemtudom ez most normális vagy sem?

17/F



2023. máj. 13. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Normális az ilyen :)
2023. máj. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Az a regi volt tulzas, egyes gorbulet nez ki ugy. Ez igy hasznalhato is.
2023. máj. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90 fokig az még bőven normális.
2023. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha előreáll az teljesen normális. Ha hasfal felé görbülne, akkor az nem lenne előnyös közösüléskor.
2023. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen. bár 17 évesen nekem még tuti nem lehetett ennyire lenyomni, emlékszem simán ráakasztottam a törülközőt
2023. máj. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
többieknek: szerintem 13-15 évesen ha sovány vagy, teljesen normális hogy a hasadhoz simul. az enyém is olyan volt
2023. máj. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!