Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van valami baja a péniszemnek?

Van valami baja a péniszemnek?

Figyelt kérdés

Mikor nyugalmi állapotban van teljesen hátra tudom húzni a futamát és nem is fáj. Mikor merev akkor a makk alá egy kicsit tudom húzni nem teljesen, ha tovább húzom elkezd feszülnek. Ez normális?

Valamint a fityma olyan mintha nem lenne teljesen egybe függő hanem van egy pici hézag és aztán egy kis bőrkinövés és onnan még pár miliméter.


Még nem éltem nemi életet (17)



2020. nov. 22. 13:24
 1/9 A kérdező kommentje:
*Fitymát kijavította a telefon
2020. nov. 22. 13:25
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
fotó?
2020. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem figymaszűkületed van,irány a doki ez egy apró műtét kb egy hét gyógyulással aztán mehet a nemi élet..:)
2020. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Fitymaszűkületed van.
2020. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt értem, hogy merev állapotban nehezen tudod hátra húzni a fitymádat, ami valóban szűkületre utal.

De amit utána írtál, az teljesen zavaros és érthetetlen számomra: "a fityma olyan mintha nem lenne teljesen egybe függő hanem van egy pici hézag és aztán egy kis bőrkinövés és onnan még pár miliméter".

2020. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezért írtam én is a fotót, nem azért mert élvezkedni akarok...
2020. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg rövid a fitymafék, az akadályozza inkább, hogy lejjebb menjen, mint a makk alá. Nem a fitymaféket érted a bőrkinövés alatt?
2020. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fitymaszűkületed van irány a háziorvos!!
2020. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Urológust javaslom
2020. nov. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!